×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.5°C
Leontīne, Lonija, Ligija, Leokādija
Trešdiena, 23. maijs, 2018
1. maijs, 2012
Drukāt

Noteiks “Nordea Rīgas maratona” dalībnieku iecienītāko sviestmaizi

maratons

“Nordea Rīgas maratona” potenciālie dalībnieki šogad interneta aptaujā var balsot par iecienītākajiem sviestmaižu veidiem, kas maratona dalībniekiem tiks piedāvātas 20.maijā, informēja maizes ceptuves AS “Hanzas maiznīcas” pārstāvji.

Jau piekto gadu “Hanzas maiznīcas” rūpēsies par “Nordea Rīgas maratona” dalībniekiem, piedāvājot dažāda veida sviestmaizes. Plānots, ka šogad tiks pārspēts pērn sasniegtais rekords, kad maratona dalībnieki apēda 28 000 sviestmaižu. Šogad ikvienu maratona dalībnieku “Hanzas maiznīcas” aicina piedalīties populārāko sviestmaižu veidošanā un nobalsot par savu iecienītāko sviestmaizi.

Piedalīties balsojumā un nobalsot par savu iecienītāko sviestmaizi ir iespējams vietnē ”www.hm.lv/maratons”. Pēc balsojuma beigām tiks izlozēti pieci oficiālie “Nordea Rīgas maratona” krekli, kuru apdruku veidojusi māksliniece Anna Heinrihsone.

“Hanzas maiznīcas” ar “Nordea Rīgas maratonu” sadarbojas kopš 2007.gada. Vairāku gadu garumā uzņēmums ir atbalstījis maratonu, vairojot skriešanas kultūru un popularizējot veselīgu dzīvesveidu Latvijā.

Kā ziņots, “Nordea” Rīgas maratons šogad notiks 20.maijā un tajā būs pieejamas četras distances – maratona distance, kas būs 42 kilometrus un 195 metrus gara, pusmaratona distance, kas būs nedaudz garāka par 21 kilometru, kā arī desmit kilometrus un piecus kilometrus garas distances.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+