Mobilā versija
Brīdinājums +3.2°C
Beāte, Beatrise
Otrdiena, 25. oktobris, 2016
30. jūnijs, 2015
Drukāt

1.jūlijā būs 24 stundas un viena sekunde; iespējamas datorsistēmu problēmas

Foto - FotoliaFoto - Fotolia

Pusnaktī no 30.jūnija uz 1.jūliju pēc Griničas laika jeb trijos naktī pēc Latvijas laika pasaules galvenie pulksteņi uz sekundi apstāsies, lai astronomiskais laiks kļūtu vienāds ar atompulksteņu skaitīto laiku, vēsta “National Geographic”.

Šāda korekcija tiek veikta jau kopš 1972.gada, kad atompulksteņi tika apturēti pat uz desmit sekundēm.

Iepriekšējā papildu sekunde tika pieskaitīta 2012.gadā, un tā radīja problēmas vairākām datorsistēmām.

Nav noteikta grafika, kad pieskaitīt papildu sekundi, jo to nosaka Zemes rotācija. Zeme griežas arvien lēnāk, bet šīs izmaiņas ir neprognozējamas un var būt atkarīgas no tādiem notikumiem kā spēcīgas zemestrīces.

Naktī uz 1.jūliju atompulksteņi laiku skaitīs šādi – 23:59:59, 23:59:60 un 00:00:00 pēc Griničas laika jeb 02:59:59, 02:59:60 un 03:00:00 pēc Latvijas laika.

Pievienot komentāru

"Google" beidzot parāda savus jaunos "pikseļtelefonus""Google" beidzot izziņojusi ilgi gaidīto "Pixel" viedtālruņu sēriju (ražos gan "HTC"), kas aizstās kvalitatīvo un populāro "Nexus" zīmolu. "Pixel XL" būs ar 5,5 collu ekrānu, bet standarta "Pixel" būs aprīkots ar 5 collu ekrānu.
Augstāko plauktu "fēniksa" pulkstenis no "Garmin"Populārais sporta pulksteņu ražotājs "Garmin" izziņojis jaunu fitnesa viedpulksteni "Fenix Chronos", kas būs valkājams gan ikdienā, gan pie uzvalka, gan sporta zālē. 
Atkarībā no komplektācijas pulkstenis maksās mežonīgus 
900 – 1500 dolārus.
5 padomi, kā izdevīgāk pārdot autoDivi spožākie mirkļi auto īpašnieka dzīvē ir auto iegāde un tā veiksmīga pārdošana. Pēdējais no tiem parasti prasa vislielākās pūles un laiku. Ir sāpīgi zaudēt auto ieguldīto naudu, bet pārdot to gribās pēc iespējas ātrāk, lai tiktu pie jauna braucamā. Vienlaikus šajā procesā nav vietas sasteigtai pieejai, kas tikai samazina izredzes izdevīgi pārdot auto.
Draugiem Facebook Twitter Google+