×
Mobilā versija
Brīdinājums +11.6°C
Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Pirmdiena, 21. maijs, 2018
22. maijs, 2014
Drukāt

1.jūnijā stāsies spēkā jauns pasažieru vilcienu kustības saraksts

Foto-LETAFoto-LETA

Šā gada 1.jūnijā stāsies spēkā jaunais pasažieru vilcienu kustības saraksts 2014./2015.gadam, informē AS “Pasažieru vilciens” pārstāve Ieva Miežubrāle.

Saskaņā ar pasažieru pārvadājumu pa dzelzceļu valsts pasūtījumu arī turpmāk pamatā saglabāts pašreizējais vilcienu saraksts. Tomēr, ņemot vērā atsevišķos dzelzceļa posmos noteiktās kustības ātruma izmaiņas, nedaudz mainīti gandrīz visu maršrutu elektrovilcienu un dīzeļvilcienu atiešanas un pienākšanas laiki.

Ņemot vērā pasažieru skaita palielināšanos vasaras sezonā, AS “Pasažieru vilciens” arī šovasar Jūrmalas un Saulkrastu virzienā norīkos papildu elektrovilcienus uz Dubultiem, Carnikavu un no Vecāķiem uz Rīgu. Tāpat kā līdz šim, papildu vilcieni kursēs arī brīvdienās un valsts svētku dienās.

“Šogad īpaši esam strādājuši pie tā, lai vilcienu kustības grafiks tiktu organizēts atbilstoši pasažieru vajadzībām – gan nodrošinot papildus reisus brīvdienās un svētku dienās, gan nodrošinātu vilcienu savstarpēju saskaņošanu Rīgas stacijās, tas nozīmē to, ka pasažieriem būs ērtāk pārsēsties no viena vilciena uz otru,” saka AS “Pasažieru vilciens” valdes priekšsēdētājs Artis Birkmanis.

Plašāka informācija pieejama AS “Pasažieru vilciens” interneta mājas lapā “www.pv.lv”, dzelzceļa stacijās, Rīgas pasažieru stacijas Klientu apkalpošanas centrā, kā arī zvanot pa bezmaksas dzelzceļa uzziņu tālruni 80001181.

Jaunās vilcienu kustības sarakstu grāmatiņas jau nākamajā nedēļā pasažieri varēs iegādāties dzelzceļa staciju biļešu kasēs un Rīgas pasažieru stacijas Klientu informācijas centrā, piebilst uzņēmumā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+