×
Mobilā versija
Brīdinājums +15°C
Mirta, Ziedīte
Piektdiena, 20. aprīlis, 2018
28. augusts, 2015
Drukāt

1.septembrī LIDO viesosies AHHAA Zinātnes centrs ar šovu skolēniem

Ahhaa1+_KRISTINA_KRAVETS_11

1.septembrī LIDO ielūdz visus skolēnus un viņu vecākus uz pārsteigumiem bagātām Zinību dienas svinībām. Visas dienas garumā LIDO Atpūtas centrā skolēnus priecēs populārais Igaunijas Zinātnes centrs AHHAA ar izklaidējošām programmām “AHHAA lielais noslēpums” un “Esi sveicināta, skola!”. Savukārt ģimenes dārza estrādē būs plaša koncertprogramma dažādām gaumēm, kuras ietvaros uzstāsies arī jauniešu iecienītās mūzikas grupas “The Big Bluff” un „Twisted Four” ar Elīnu Krastiņu.

„Zinību diena ir ne tikai skolas sākuma, bet arī draugu atkal satikšanās svētki, kas jānosvin tā, lai rastos iedvesma lieliem darbiem un sasniegumiem jaunajā mācību gadā. 1.septembrī visiem LIDO Atpūtas centra viesiem piedāvāsim dažādas jautras bezmaksas aktivitātes, kurās piedalīties pēc gardām svētku pusdienām,” svētkus LIDO Atpūtas centrā aicina svinēt tā vadītāja Antra Bergmane.

Līdz ar citām aktivitātēm skolēniem būs iespēja pagatavot sev oriģinālus atstarotājus radošajā darbnīcā “Esi drošs ceļā uz skolu!”. Ikviens apmeklētājs varēs iesaistīties “Burtu jauniešu” ielu teātra performancē, piedaloties burtu spēlēs un kombinējot vārdus. Pavisam mazos apmeklētājus priecēs LIDO pasaku tēli kopā ar draugu Zīļuku.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+