×
Mobilā versija
Brīdinājums +22.5°C
Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta
Svētdiena, 27. maijs, 2018
22. oktobris, 2014
Drukāt

Auto uz Šarlotes ielas sagāž Rīgas 1. slimnīcas žogu (4)

Foto - Samanta Knoka, "Twitter"Foto - Samanta Knoka, "Twitter"

Rīgas pilsētas 1. slimnīcas sēta nogāzusies uz Šarlotes ielas pusi, sociālajā tīklā “Twitter” vēsta notikušā aculiecinieki.

Rīgas pašvaldības SIA “Rīgas 1.slimnīca” sabiedrisko attiecību speciāliste Iveta Medne LA.lv sacīja, ka saskaņā ar novērošanas kameru datiem trešdien pēc plkst.13:50 kāds autovadītājs ar “Nissan Juke” markas auto no stāvvietas puses ietriecies slimnīcas ķieģeļu žoga stabā. Līdz ar stabu ķēdes reakcijā uz Šarlotes ielas gājēju ietves nobrukusi arī daļa žoga. Par laimi, tobrīd cilvēku uz ietves nebija, un neviens negadījumā nav cietis.

Taču automašīnas neveiksmīgā manevra dēļ slimnīcai ir nodarīti materiālie zaudējumi, teica Medne, norādot, ka precīzs zaudējumu apmērs vēl tiks aplēsts. Policija skaidro notikušā apstākļus, vainīgais autovadītājs esot aizturēts.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. Brīvais latvietis Atbildēt

    Labi, ka nojauca sētu, tagad būs brīvība! Latvijā jau vispār nav pieņemts būvēt sētas uz ielām! Rīga nav Latvija, bet tomēr, vai sēta tomēr nebija gar ielu? Vai Endzelīnu Jānis nemācīja, ka dzīvojam Palmu ielā, veikals atrodas Šķūņu ielā u.t.t., bet bomzis dzīvo uz ielas!?

  2. Tādiem kretīneļiem uz vietas atņemt gan tiesības, gan auto, kuri neatšķir gāzes pedāli no bremzes!

  3. Tāds žogs,kurš sabrūk visā garumā tikai viena stabiņa dēļ,vispār nav pieļaujams!

  4. Redzu ka nepareizi buvets zzogs – nedrikst stiprinat zzogu pie kiegelju stabiem!!!!!!! Stabiem ir jabut ieraktiem zeme attiecigaja dziljuma, nevis bez stiprinajuma stieniem ‘uzliktiem’ uz cementa sienas!!! Kas par brinumu, ka ‘aizrava lidzi’!!! Zaudejumus japrasa ‘specialistam’, kurs to visu salika kopa! Nozelojama latvijas buvnieciba – nav nekadu standartu un prasibu un kontroles par darba kvalitati!

Draugiem Facebook Twitter Google+