×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.2°C
Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Svētdiena, 20. maijs, 2018
1. decembris, 2015
Drukāt

10 āķīgi uzdevumi, kas pateiks, cik labi darbojas tavs prāts! (+16 citi interesanti testi) (6)

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Ungāru psihologu piedāvātie 10 dažādas grūtuma pakāpes uzdevumi palīdzēs noteikt, cik elastīga ir jūsu domāšana. Visa testa izpildei parasti tiek dotas 15 minūtes. Pacentieties domāt radoši un neiegrožot sevi loģiskās domāšanas stereotipos.

1. uzdevums
Kā vajadzētu mest tenisa bumbiņu, lai tā, nolidojusi zināmu attālumu, apstātos un sāktu virzīties pretējā virzienā (ar nosacījumu, ka bumbiņa nedrīkst atsisties pret šķērsli un nedrīkst būt pie kaut kā piesieta).

2. uzdevums
Viena bērna vecuma attiecība salīdzinājumā ar otra bērna vecumu pirms vairākiem gadiem bija tieši tāda pati, kā tagad. Kāda ir šī attiecība?

3. uzdevums
Tumšā istabā novietota kumode, kuras atvilktnē ir sajauktas 24 sarkanas un 24 melnas zeķes. Kāds ir mazākais zeķu daudzums, kas jāpaņem, lai sanāktu viens pāris?

4. uzdevums
Ārsts iedeva pacientam 3 tabletes un lika tās ieņemt pēc pusstundas. Cik daudz laika paies, līdz visas tabletes būs ieņemtas?

5. uzdevums
Divi cilvēki vienlaikus pienāca pie platas upes. Līdzās krastam stāvēja tukša laiva. Kā viņiem vajadzēja šķērsot upi, lai laiva pēc tam atrastos iepriekšējā vietā?

Pievienot komentāru

Komentāri (6)

  1. Nr. 10. 20 reizes. 99 – divas reizes cipars “9”

  2. Zb jau sitas kko citu…

  3. 10. pareizā atbilde ir 20 nevis 19!

  4. 8. isti nav pareiza atbilde, jo pietiek tik atliekt 2 posmus 😀 atliec 2. uz kura uzake 1.un3. un atliec 4. uz kura uzake 3.un5. un seku reku tev ir 5 posmu kede gatava 😀

  5. Forši uzdevumi,izskatās sarežģiti,bet īstenībā ļoti vienkārši.Man tādi un līdzīgi un grūtāki uzdevumi patīk,nekad nepalaižu garām izdevību pagrozīt smadzenes.

Draugiem Facebook Twitter Google+