Mobilā versija
Brīdinājums +17.3°C
Pēteris, Pāvils, Pauls, Paulis
Ceturtdiena, 29. jūnijs, 2017
22. decembris, 2014
Drukāt

10 atziņas jautrai dienai

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

* Slikts rīts ir tad, kad dzērām visi kopā, bet uz darbu no rīta jāiet tikai tev…

* Slikta gan man reputācija… Visiem, kam feisbukā uzrakstīju, ka esmu salauzis roku, tikai viens pajautāja, labo vai kreiso. Pārējie prasīja – kuram?

* Ko es sapratu pēc kopdzīves sākšanas ar meiteni? 1. Neko nesapratu! Viņas tāpat izmētā zeķes, staigāt apenēs, kasa dibenu un slinko pagatavot ēst un iznest atkritumu spaini.

* Ir taču teikts: brokastis apēd pats, pusdienas sadali ar draugu, bet vakariņas atdod ienaidniekam. Bet mēs rijam tā, it kā mums nebūtu ne draugu, ne ienaidnieku…

* Ja jūs esat precējusies un jums nav ūbeļādas kažoka, milzu briljantu un jūs nebrauciet ar dārgu auto, apsveicu – jūs apprecējāties mīlestības dēļ.

* Kā aiziet gulēt pulksten četros un pamosties modri pulksten sešos, lasiet manā grāmatā “Nekādi”.

* Protams, visas sievietes ar laiku kļūst apaļākas. Bija laiks, kad es svēru 3,5 kilogramus.

* Lai kādā rajonā tu neapmestos, kaimiņš ar urbi tevi atradīs un ievāksies blakus.

* Fakts par slinkumu nr. 034573457230390. Cilvēks ir pārāk slinks, lai izlasītu šo ciparu.

* Un atceries – nekādas agresija: sit un smaidi!

 

Izmantots materiāls no Adme.ru

Pievienot komentāru

FOTO: 30 stilīga tēla idejas jaunām meitenēm ar slaidām kājām (3)Vasarā tik ļoti sevi gribas parādīt no skaistākās puses: iedegums, viegla
Ikviens dīdās, izņemot godasardzi. Zinātne aiz "grozāmgrābšļa" trakumaIkviens dīdās, varbūt izņemot vienīgi goda sardzi pie Brīvības pieminekļa. Lai tas būtu pieskarties saviem matiem, grauzt nagus, spēlēties ar apģērbu vai rokās griezt pildspalvas, tu, visticamāk, dīdies daudzas, daudzas reizes dienā.
Dabas un Dieva brīnumu zemē, kur satiekas Rietumi un AustrumiBosnija un Hercegovina, Horvātija – šeit satiekas Rietumi un Austrumi. Kā šīs valstis atgūstas un attīstās 25 gadus pēc kara? Jāteic, tūrisma joma te sit augstu vilni.
Draugiem Facebook Twitter Google+