×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.1°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
11. janvāris, 2013
Drukāt

10 dīvainākās Jaungada apņemšanās


Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Jauns gads, jauna dzīve – cik bieži nācies dzirdēt šādus izteikumus. Daži apsolās atmest smēķēšanu, citi atbrīvoties no liekā svara un biežāk doties uz trenažieru zāli, vēl kāds vairāk lasīt grāmatas. Taču ir arī daži cilvēki, kuri sev jaunajā gadā izvirza daudz savdabīgākus uzdevumus. Aplūkojam desmit neparastākās Jaungada apņemšanās. 


 

1. Ārprātīgais gaļēdājs

ASV restorānu ķēdes “Weird Meat” īpašnieks Džefs savulaik jaunajā gadā sev nosolījās apēst pēc iespējas vairāk un dīvainākus gaļas izstrādājumus. Savā ēdienkartē viņš ietvēra ne tikai kukaiņus un dažādus rāpuļus, bet arī neapstrādātu jaka gaļu, strausa sviestmaizes un brieža dzimumlocekli…

 

2. Ballīšu karaliene

ASV modes blogere Gala Dārlinga Vecgada naktī apņēmās kļūt par ballīšu karalieni, un šā mērķa sasniegšanai viņa negrasās iet ierasto taciņu, iemācoties, piemēram, jaunus deju soļus, bet gan apsolot izklaidēt pārējos, atraugājot alfabētu. Lai veicas Galai un viņas ballīšu viesiem!

 

3. Iemācīties mazsvarīgus faktus
ziedi

Jau pieminētā modes blogere Gala 2010. gada nogalē sev izvirzīja vēl vienu savdabīgu Jaungada apņemšanos – nebūtisku faktu ielāgošanu. Tā nu viņa izlēma no galvas iemācīties visas pasaulē zināmās puķu šķirnes. Tiesa, viņai nesekmējās.

 

4. Atgriežoties savvaļā

Kaut arī pēdējā laikā dzīvošana saskaņā ar dabas likumiem kļuvusi diezgan klišejiska, amerikānis Kolins šo apņemšanos padarījis nedaudz savadabīgāku – viņš apņēmies 2012. gadā ēst tikai to pārtiku, kas ražota 160 kilometru radiusā no viņa dzīvesvietas. Grūtāk realizējamu to padara fakts, ka viņš dzīvo Ņujorkā.

 

satiksme5. Pārkāpt satiksmes noteikumus

“Likumi ir domāti, lai tos pārkāptu,” noskatoties filmu “Ātrs un bez žēlastības”, nodomāja kāds dienvidkorejietis un 2011. gadā lepni pasludināja, ka viņa Jaungada apņemšanās ir satiksmes noteikumu neievērošana. Viņa prieki gan nebija ilgi – nepagāja pat mēnesis, kad viņš zaudēja tiesības.

 

6. Rakstīt ar īkšķiem

Kāds amerikānis pērn bija tik nogarlaikojies savā vienmuļajā biroja darbā, ka ikdienu šobrīd mēģina padarīt interesantāku, datora kalviatūras taustiņus klabinot tikai ar īkšķiem.

 

7. Kļūt par pasaules rekordistu

Pateicoties Ginesa rekordu grāmatai, kļūt par pasaules rekordistu kādā jomā var teju ikviens, tāpēc šā gada apņemšanās varētu būt visnotaļ vienkārša, jo šajā grāmatā savu vārdu vari ierakstīt, kaut vai izcepot visvairāk zirnekļu vai visilgāk nostāvot lietū.

alus

 

8. Plānot sliktos ieradumus

No sliktajiem ieradumiem – pārlieka alkohola patēriņa, smēķēšanas, nodošanās kulinārijas baudām – ir grūti atbrīvoties, tāpēc amerikānis Gerijs izlēma sastādīt slikto ieradumu plānu – reizi nedēļā iedzert ar draugiem un apēst milzīgu hamburgeru divas reizes nedēļā.

9. Nakšņošana dārzā

ASV skolniece Emīlija savulaik savā interneta vietnē paziņoja, ka jaunajā gadā reizi nedēļā nakšņos teltī savā dārzā. Apņemšanās tika lauzta jau pirmajā reizē, kad viņai to aizliedza darīt vecāki, jo ārā bija pārāk auksts.

 

10. Turēt vārdu

“Apsolos ievērot visas Jaungada apņemšanās vairāk nekā trīs dienas,” paziņoja ASV jokdaris Gazs savā interneta vietnē. Domājams, viņam tas izdevās.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+