Mobilā versija
+5.0°C
Kazimirs, Izidors
Piektdiena, 24. marts, 2017
3. jūlijs, 2014
Drukāt

10 fakti par sievietēm, kurus būtu vērts zināt cilvēces stiprajai pusei (1)

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

1. “Paradīze atrodas pie mātes kājām,” teica pravietis Muhameds. Nebaidieties sievietes priekšā stāvēt uz ceļiem. Sieviete ir tā māte, kas dāvā jums paradīzi zemes virsū.

2. Katrā sievietē, neskatoties uz vecumu, dzīvo maza princese. Laimīgs tas vīrietis (karalis), kurš mācēs to sameklēt un neļaus tai pārvērsties par ļauno karalieni.

3. Kādreiz sieviete uzdod pārāk daudz jautājumu. Padoms vīriešiem – uzmanīgi ieklausieties, atbildes ir tajos.

4. Sieviešu dzimums – vājais dzimums. Nekā tamlīdzīga! Parādiet man stiprā dzimuma pārstāvi, kurš ir spējīgs izciest un izturēt visu, ko mierīgi un pazemīgi veic sieviete.

5. Aiz katra stipra vīrieša stāv gudra sieviete. Bet arī gudrai sievietei ir jābūt pārliecinātai, ka viņas vīrietis ir pietiekami stiprs, lai nosargātu no visām nedienām un bēdām.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. “nosargātu no visām nedienām un bēdām” .. tas pat nav iespējams, jo nelaimes un bēdas vairāk vai mazāk ir neatņemamas dzīves sastāvdaļas! Sieviešu tiesību pārkāpšanu..kādā ziņā? tā ir izdomāta problēma, uzpūsts burbulis.

Jaunās sezonas topā - "oversize" blūzes. Kā tās valkāt, iesaka Indra SalcevičaJauno pavasara sezonu sagaidot, stilisti iesaka garderobē iekļaut apjomīgas blūzes un kreklus.
Rallija atkarīgās ar puķaino mašīnu - Vineta Ervalde un Līga Stirna (1)"Pirksti gaisā un visiem večiem tūlīt parādīsim, kur ir viņu vieta! Ja kāda sieviete ar tādu domu startē rallijā, viņas tiešām žēl," saka autosportiste Līga Stirna.
Draugiem Facebook Twitter Google+