Mobilā versija
+15.8°C
Līga
Ceturtdiena, 22. jūnijs, 2017
3. jūlijs, 2014
Drukāt

10 fakti par sievietēm, kurus būtu vērts zināt cilvēces stiprajai pusei (1)

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

1. “Paradīze atrodas pie mātes kājām,” teica pravietis Muhameds. Nebaidieties sievietes priekšā stāvēt uz ceļiem. Sieviete ir tā māte, kas dāvā jums paradīzi zemes virsū.

2. Katrā sievietē, neskatoties uz vecumu, dzīvo maza princese. Laimīgs tas vīrietis (karalis), kurš mācēs to sameklēt un neļaus tai pārvērsties par ļauno karalieni.

3. Kādreiz sieviete uzdod pārāk daudz jautājumu. Padoms vīriešiem – uzmanīgi ieklausieties, atbildes ir tajos.

4. Sieviešu dzimums – vājais dzimums. Nekā tamlīdzīga! Parādiet man stiprā dzimuma pārstāvi, kurš ir spējīgs izciest un izturēt visu, ko mierīgi un pazemīgi veic sieviete.

5. Aiz katra stipra vīrieša stāv gudra sieviete. Bet arī gudrai sievietei ir jābūt pārliecinātai, ka viņas vīrietis ir pietiekami stiprs, lai nosargātu no visām nedienām un bēdām.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. “nosargātu no visām nedienām un bēdām” .. tas pat nav iespējams, jo nelaimes un bēdas vairāk vai mazāk ir neatņemamas dzīves sastāvdaļas! Sieviešu tiesību pārkāpšanu..kādā ziņā? tā ir izdomāta problēma, uzpūsts burbulis.

FOTO: 30 stilīga tēla idejas jaunām meitenēm ar slaidām kājām (2)Vasarā tik ļoti sevi gribas parādīt no skaistākās puses: iedegums, viegla
Ikviens dīdās, izņemot godasardzi. Zinātne aiz "grozāmgrābšļa" trakumaIkviens dīdās, varbūt izņemot vienīgi goda sardzi pie Brīvības pieminekļa. Lai tas būtu pieskarties saviem matiem, grauzt nagus, spēlēties ar apģērbu vai rokās griezt pildspalvas, tu, visticamāk, dīdies daudzas, daudzas reizes dienā.
Vasals Latgolā! Septītā “1836 enduro km” moto ekspedīcija iezīmē Latvijas austrumus. 2.dienaĀrā rasina īslaicīgs lietus, bet visādi citādi laiks braukšanai ar moci ir lielisks. Pēc brokastīm laižam pētīt Latvijas vecākās dzelzceļa stacijas noliktavas ēku, par ko vakar stāstīja "šmakovkas" Jānis.
Draugiem Facebook Twitter Google+