Kokteilis

10 grima veidi, kas jau sen novecojuši. Izmēģini modernas alternatīvas! 16

Foto – Shutterstock

Tumši brūna lūpukrāsa

Lorem ipsum
FOTO: Leta

Pareizi izvēlēts grims pat ne pārāk pievilcīgu sievieti spēj padarīt par īstu skaistuli. Tāpat kā garderobē modernas tendences ir arī grima jomā. Tomēr daļa dāmu to aizmirst, turpina krāsoties kā iepriekš un nereti izskatās kā no pagājušā gadsimta.

Lūk, 10 grima paņēmienu, kas jau sen ir novecojuši. Ja tu joprojām tos izmanto, nekavējoties pārtrauc. Izmēģini jaunas un modernas alternatīvas!

Tām sievietēm, kuru jaunība sakrita ar Britnijas Spīrsas karjeras sākumu šīs tūkstošgades sākumā, protams, ir grūti atteikties no tolaik aktuālajām lūpukrāsām terakotas un šokolādes toņos. Tomēr to vajag darīt – brūna lūpukrāsa padara tēlu agresīvu un labāk piestāv gotisko trilleru varonēm.

Alternatīva – maigi karameles toņi, kafija ar pienu un pašlaik populārais delikātais pelēkbrūnais tonis.

Kontrastējoša lūpu kontūra

Lorem ipsum2
FOTO: Leta2

Lūpas, kas bagātīgi apvilktas ar zīmuli, kurš ir pāris toņus tumšāks par lūpu krāsu, ir nepiedodams risinājums. Šāds grims izskatās vulgāri. Vizuāli palielināt lūpas iespējams mazāk izaicinošā veidā.

Alternatīva: ja tu nevari iztikt bez zīmuļa, izvēlies tādu toni, kas maksimāli tuvs lūpu krāsas tonim. Vienmērīgi iztušē.

Perlamutrs uz lūpām un plakstiņiem

Lorem ipsum
FOTO: Leta

Šīs smagās tekstūras akcentē vismazākās grumbiņas uz lūpām un plakstiņiem. Turklāt tās izskatās kā sveiciens no tālajiem 80.gadiem.

Alternatīva: daudz elegantāk un dabiskāk nekā smagais perlamutrs izskatās tekstūras ar spīdošām mikrodaļiņām.

Bieza tonālā krēma kārta

Lorem ipsum
FOTO: Leta

Pat tad, ja tev ar ādu ir problēmas (pūtītes, aknes pēdas, pigmenta plankumi), tas nav iemesls izmantot tonālo krēmu, lai slēptu nepilnības. Tonālais krēms tikai akcentē problēmas, ar kurām, starp citu, ir jācīnās ar ārsta dermatologa palīdzību.

Alternatīva: pašlaik ražotāji izlaiž daudz tonālo krēmu ar vieglu tekstūru, kas “saplūst” ar ādu. Tos arī izvēlies.

Bronzas krāsas seja

Lorem ipsum
FOTO: Leta

Veselīga sejas krāsa un iedegums jau daudzus gadus vairs nav sinonīmi. Bet nogrimēt seju tā, ka tavs izskats līdzinās džungļu mežonīgo cilšu pārstāvjiem, ir mēra sajūtas trūkuma pazīme.

Alternatīva: lai iegūtu zeltaina iedeguma efektu, uzklāj nedaudz bronzas pūdera uz vaigu kauliem, pieres, deguna un zoda un labi izlīdzini. Ja tu nēsā atklātu apģērbu, pūderi uzklāj arī uz atslēgas kauliem.

Pārāk gaišs pūderis

Lorem ipsum
FOTO: Leta

Jā, aristokrātisks bālums pašlaik ir modē, taču ne līdz pārmērībām. Monohroms baltais tonis labi noder japāņu geišas tradicionālajam grimam, bet visām pārējām sievietēm tas būs pārspīlējums. Seja izskatīsies plakana un nedabiska.

Alternatīva:
caurspīdīgs pūderis ar mirdzošām daļiņām nodrošinās dabisku gludu sejas ādas izskatu un piedos tai simpātisku reljefu.

Dūmakaini pelēki plakstiņi

Lorem ipsum
FOTO: Leta

Daudzas dāmas šādam grimam ir uzticīgas līdz šim, taču velti. Kopš laika, kad šis meikaps bija populārs, ir pagājuši 12 gadi, un daudz kas mainījies.

Alternatīva: paradoksāli, bet fakts – lai iegūtu dūmakainu acu efektu, tagad ir aktuālas jebkuru toņu acu ēnas, izņemot pelēkas.

Kontūra uz augšējā un apakšējā plakstiņa

Lorem ipsum
FOTO: Leta

Paskaties uz foto un pārliecinies – melna kontūra uz augšējā un apakšējā plakstiņa padara skatienu asu, nelaipnu un izskatu – vecāku. Tu taču negribi šķist vecāka par saviem gadiem?

Alternatīva: iezīmē ar kontūru tikai augšējo plakstiņu, bet vēl labāk vienkārši pārklāj ar zīmuli plakstiņa augšdaļu.

Uzkrītošas mākslīgās skropstas

Skropstas, kas ar savu izskatu it kā kliedz: “Es tikko kā veicu pieaudzēšanu!”, jau piecus gadus ir slikts tonis. Modē ir dabiskums.

Alternatīva: nepietiekami biezu un īsu skropstu problēmu atrisinās universāla tuša ar pagarinošu un apjomu palielinošu efektu.

Uzacis mājiņas formā

Lorem ipsum
FOTO: Leta

Šādas uzacis vairs nav modē. Nav svarīgi, vai tev no dabas ir plānas vai biezas uzacis, taču tām ir jāizskatās dabiski – ar maigu kontūru, bez lauztām līnijām.

Alternatīva: ataudzē uzacis un veic korekciju pēc jaunajiem noteikumiem.

Avots: “misstits.ru”

LA.lv