Mobilā versija
-2.9°C
Tenis, Dravis
Otrdiena, 17. janvāris, 2017
13. aprīlis, 2016
Drukāt

Izmēģini: 10 vienkārši soļi, kā ikviens var attīstīt savas īpašās spējas (3)

1. Iemācies meditēt

1no10
Foto - FotoliaFoto - Fotolia

Iemācīties meditēt ir ne tikai viena no svarīgākajām lietām, ko vari darīt, lai paaugstinātu savas spējas sajust ko vairāk ārpus ierastās realitātes ietvariem, bet tā arī palīdzēs justies laimīgākam un mierīgākam. Izstrādātas dažādas meditācijas prakses, kas var palīdzēt. Galvenais, izmēģini vairākas, lai atrastu sev piemērotāko. Iesākumā, iespējams, vērts apmeklēt kādu jogas centru ar labu reputāciju. Meditācija palīdzēs labāk apzināties savu prāta stāvokli un atšķirt, kuras ir tavas ikdienas domas un kas – ezoteriskā intuīcija.

 1. Iemācies meditēt
 2. Lūgšanas
 3. Pozitiīvi apliecinājumi
 4. Rituāli
 5. Talismani
 6. Zināšanas
 7. Tiecies ar citiem ezoteriķiem!
 8. Dienasgrāmata
 9. Atvērtība
 10. Prakse!

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

 1. Es ļoti gribu spējas…Man tādas būs?

 2. Dieva nav! Ja viņš ir tad viņš ir sadistisks egoists, jo tie kuri viņam netic tiek cietsirdīgi sodīti.

  • Tātad- Dievs ir! Jo, no kurienes rodas apgalvojums. ka tie, kas Viņam netic, tiek cietsirdīgi sodīti? Dievs ir katrā cilvēkā! Tātad pats cilvēks ir sadistisks egoists? Pēdējais laiks sevi mainīt. Dzīve ir pārāk īsa, lai viesotos ļaunā pusē.

Precīzākais 2017. gada horoskops visām zodiaka zīmēm. Piedāvā astroloģe Inguna Balgalve (4)Pēc Iņ–Jan ritma 2017. gadā dominē iekšējo sajūtu Iņ princips, kas simbolizē ūdeni kā spēju uztvert, sajust un līdzsvarot. Tā ietekmē cilvēki daudzus notikumus uztvers dziļi personiski. Pēc Magu zvaigznes (7 gadu cikls) 2017. ir Saules gads.
Draugiem Facebook Twitter Google+