Mobilā versija
+17.5°C
Līga
Piektdiena, 23. jūnijs, 2017
13. aprīlis, 2016
Drukāt

Izmēģini: 10 vienkārši soļi, kā ikviens var attīstīt savas īpašās spējas (3)

1. Iemācies meditēt

1no10
Foto - FotoliaFoto - Fotolia

Iemācīties meditēt ir ne tikai viena no svarīgākajām lietām, ko vari darīt, lai paaugstinātu savas spējas sajust ko vairāk ārpus ierastās realitātes ietvariem, bet tā arī palīdzēs justies laimīgākam un mierīgākam. Izstrādātas dažādas meditācijas prakses, kas var palīdzēt. Galvenais, izmēģini vairākas, lai atrastu sev piemērotāko. Iesākumā, iespējams, vērts apmeklēt kādu jogas centru ar labu reputāciju. Meditācija palīdzēs labāk apzināties savu prāta stāvokli un atšķirt, kuras ir tavas ikdienas domas un kas – ezoteriskā intuīcija.

 1. Iemācies meditēt
 2. Lūgšanas
 3. Pozitiīvi apliecinājumi
 4. Rituāli
 5. Talismani
 6. Zināšanas
 7. Tiecies ar citiem ezoteriķiem!
 8. Dienasgrāmata
 9. Atvērtība
 10. Prakse!

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

 1. Es ļoti gribu spējas…Man tādas būs?

 2. Dieva nav! Ja viņš ir tad viņš ir sadistisks egoists, jo tie kuri viņam netic tiek cietsirdīgi sodīti.

  • Tātad- Dievs ir! Jo, no kurienes rodas apgalvojums. ka tie, kas Viņam netic, tiek cietsirdīgi sodīti? Dievs ir katrā cilvēkā! Tātad pats cilvēks ir sadistisks egoists? Pēdējais laiks sevi mainīt. Dzīve ir pārāk īsa, lai viesotos ļaunā pusē.

Jauns Mēness 24.jūnijā. Diena, kad Visums izpildīs visas tavas vēlēšanāsVisiem zināms, ka Mēness ar savām fāzēm rada būtisku ietekmi uz Zemi un viss, kas uz tās atrodas. Tieši tāpēc pastāv naudas rituāli, kas tiek veikti tieši Jaunā Mēnesī, kad šis debesu spīdeklis uzņem spēku un izplata savu maģisko enerģiju.
Draugiem Facebook Twitter Google+