×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.4°C
Aleksis, Alekss, Aleksejs
Otrdiena, 17. jūlijs, 2018
29. oktobris, 2015
Drukāt

10 iemesli, kādēļ skūpstīties (3)

Foto - Shutterstock.comFoto - Shutterstock.com

Vasarā cilvēki, izrādās, skūpstās trīs reizes vairāk nekā citos gadalaikos, bet visas dzīves laikā cilvēks skūpstoties pavada vien divas nedēļas. Mēs atradām 25 iemeslus, kāpēc ir vērts skūpstīties un ceram, ka tagad jūs to darīsiet biežāk!

1. Skūpsts romantikai

Vācu zinātnieki pierādījuši, ka skūpsti labvēlīgi ietekmē cilvēka noskaņojumu. Berlīnes universitātē noskaidroja, ka 20 sekunžu rīta skūpsts rada romantisku noskaņojumu visai dienai! Pedantiskajiem vāciešiem jātic!

2. Skūpsti un notievēšana

Nevainīgs skūpts uz vaidziņa sadedzina piecas kalorijas. Kaislīgas bučošanās laikā sadedzinām līdz pat 30 kalorijām. Atmetiet nogurdinošās diētas un sāciet skūpstīties!

3. Skūpsts imunitātei

Tie, kuri biežāk skūpstās, retāk apmeklē ārstus. Tas saistīts ar to, ka bučošanās laikā mūsu organismā izstrādājas neiropeptīdi, tieši viņi iznīcina nevajadzīgas baktērijas un vīrusus. Skūpstieties un stipriniet savu imunitāti!

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Izsniedziet man 0,87 līdz 1,4 milj. eiro un jūsu pierādijumi būs aplami–piemetiet vēl 2 miljonus un pierādīs ka skūpsts ir atavisms(pld dievam ka ne rudiments). Doma manam komentāram–dodied man piķi un es pierādīšu,Jums interesējošo(jums labvēlīgā gaismā).

  2. nu es nezinu ja cilveku loti mil vai loti patik tad var skupstities un skupstities nakti un dienu nekad neapnik skupsti apliecina milestibu simpatijas bet ja nemil tad un skupstities nepatik skupsti nonem stresu padara cilveku maigaku milosaku skaistaku ja skupstities patik tad mil bet ja nepatik tad nemil skupstit otru uz lupam kaisligi milestiba ista

    • un peec 10-12 dienaam izbeigsies lielaa skūpstu mīlestība un kaisle—jo tad Vecim b”us jaaiet paika (iztika) gādāt! Skarbi ,bet reāli!! Ikdienas daudzstundu skūpsti ir jauniešu prerorgatīva(sorry ja nepareizi)-un arī tad uz neilgu laiku—ir arī otrs variants ļoti turīgu un kaislīgu. Un vsp-katrs dzīvē darīs kā uzskatīs par pareizu tajā mirklī—bet citu padomi nav pat sprāgušas žurkas vērti!! Jauku dienu!!

Draugiem Facebook Twitter Google+