Horoskopi un mistika
Horoskopi

10 iemesli, kāpēc Jaunava ir labākā horoskopa zīme0

Foto – Fotolia

Kas padara Jaunavu īpašu?

Cilvēki, kuri dzimuši starp 23. augustu un 23. septembri, pēc zodiaka ir Jaunavas. Šo astroloģisko zīmi pārvalda Merkurs. Viņi ir zināmi kā zodiaka perfekcionisti. Jaunava parasti izstaro lielu garīgo spēku un koncentrēšanos, kad nonāk saskarē ar nepieciešamību komunicēt. Viņām mēdz piemist izsmalcināta sievišķīga personība – maiga un gādīga. Apskatīsimies, kādas vēl īpašības Jaunavu padara par zodiaka vislabāko zīmi!

Analītiski

Jaunavas parasti ārēji ir mierīgas, bet viņu prāts nekad nesnauž. Viņām ir tūkstoš domu, kuras vijas ap vienu vai otru tematu. Šis domājošais prāts ļauj tām analizēt visus katras situācijas vai personas aspektus, un tās reti kad kļūdās savā spriedumā. Jaunava nepalaiž garām nevienu detaļu. Šī analītiskā un metodiskā pieeja dzīvei ir viņu stiprais punkts, kas palīdz dzīvē gūt panākumus.

Praktiski

Kā jau zemes elementa zīme, Jaunava ir piezemēta savā fiziskajā ķermenī, praktiska un uzticama. Viņa var rast vislabākos pragmatiskos risinājumus jebkurai problēmai, jo viņas domas ir balstītas realitātē nevis iztēlē. Jaunava nedzīvo fantāziju pasaulē, viņa stabili turas uz zemes taustāmajā realitātē.

Organizēti

Lielākā daļa Jaunavu ir izteikti organizētas un izcilas plānotājas. Viņām nepatīk, ja kaut kas ir nekārtīgs – viņas plaukst un zeļ kārtīgā un tīrā vidē. Nepieciešams noorganizēt pikniku vai vidusskolas salidojumu? Uztici to Jaunavai, viņa visu nokārtos. Tendētas uz detaļām un sīkumiem, viņām patīk pieturēties pie strukturēta modeļa un izplānotas rutīnas.

Patiesi

Ja Jaunava tev kaut ko saka, tad viņa vai viņš to patiesi arī domā. Šī ir vispārēji tieša un godīga zīme, kas sagaida to pašu arī pretī. Šīs īpašības padara viņu par lielisku draugu un partneri. Viņa tik viegli nesāk uzticēties cilvēkiem, bet, līdzko ir atradusi savi ideālo partneri, tas vairs nebūs šķērslis.

Pieticīgi

Jaunavās ir vairāk no introverta tipa. Viņas ir klusas un pieticīgas. Viņas neizjūt nepieciešamību atrasties uzmanības centrā, viņām pietiek ar vienkāršumu. Ir grūti atrast Jaunavu, kura ir skaļa un trakulīga. Viņām ir nepieciešams laiks, lai satuvinātos ar kādu, un paiet vēl vairāk laika, kamēr nostiprinās īsta draudzība.

Gādīgi

Jaunava var šķist atturīga un vēsa, bet tas ir tikai tāpēc, ka viņai bieži nepatīk publiski izrādīt pieķeršanos. Patiesībā viņas ir ļoti pieķērušās dažiem cilvēkiem, kurus mīl, un viņām tie patiesi rūp. Jaunavas ir cilvēcīgas un līdzjūtīgas, viņām patīk palīdzēt cilvēkiem. Jaunavām patīk izpalīdzēt, būt noderīgām un atbalstīt savu partneri, viņa patiesi darīs visu savu tuvāko dēļ.

Uzcītīgi

Šī zīme ir zodiaka čaklā skudra. Viņa neatlaidīgi strādā, lai sasniegtu savus mērķus. Talants, smags darbs un disciplīna ļauj viņām sasniegt panākumus karjerā. Ar savu metodisko pieeju, skaidrību un koncentrēšanos uz svarīgo, viņas zina, ko vēlas sasniegt, un turpinās darīt visu, lai to panāktu. Darbs Jaunavām ir ļoti svarīgs, un viņas ir ļoti labi darbinieki.

Perfekcioniste

Jaunavas ir zināmas kā perfekcionistes, viņas nekad nesamierinās ar paviršu rezultātu. Tas var būt gan spēks, gan vājums. No pozitīvās puses, šī perfekcionista attieksme ļauj Jaunavām uzstādīt sev augstus mērķus un standartus. Viņām labi padodas lietu uzlabošana, ieviešot kārtību haosā. Viņas prot novērtēt apņēmību, un viņu uzmanība pret sīkumiem ir apbrīnojama.

Pašpietiekami

Saistītie raksti

Jaunavām ir augsti standarti, un viņas ir ļoti pašpietiekamas, tāpēc viņas parasti priekšroku dod būt vienai nevis atrasties attiecībās, kas nav piepildošas. Jaunavām nesagādā problēmas būt vienām ilgāku laika periodu. Viņas jūtas labāk par saviem sasniegumiem, zinot, ka visi panākumi ir viņu pašu nopelns.

Uzticīgi

Jaunavas ir patiesi lieliski draugi. Viņas ir uzticamas un vienmēr izdara apsolīto. Viņas reti kad pieviļ cilvēkus, kuri viņām rūp, jo viņas, protams, ir arī līdzjūtīgas. Ja esi iestrēdzis kādā situācijā, piezvani draugam vai draudzenei Jaunavai, viņa ar prieku palīdzēs. Palīdzēšana citiem sagādā viņām prieku.

LA.lv