Horoskopi un mistika
Horoskopi

10 iemesli, kāpēc Lauva ir labākā horoskopa zīme 16

Foto – Fotolia

Spēks un cildenums

Lauvu (23. jūlijs – 22. augusts) simbolizē spēks un viņa zīmes cildenums. Lauvu bieži vien sauc par zodiaka lielo priekšnieku, tā ir slavena par savu enerģiju un pašpārliecinātību. Lauvu pārvalda Saule, un pie tam tā ir uguns elementa zīme. Ar to kopā nāk ugunīga personība un temperaments. Lauvas ir dabiski līderi, viņi ir enerģiski, kaislīgi un mīloši. Apskatīsimies, kas vēl Lauvas padara par zodiaka labāko zīmi.

Uzticami

Gluži kā lauvas, kuras cīnās par savu lepnumu un ir lojāli pret citiem grupas biedriem, arī Lauvas zīmē dzimušie ir izteikti uzticami. Viņi nekad tev neiedurs nazi mugurā, ja tu viņiem patīc. Lauvas novērtē savus draugus un būs blakus, lai sniegtu atbalstu. Ja Lauva izlemj, ka esi viņa vai viņas “pulkā”, viņi par tevi pastāvēs, lai vai kas.

Šie uzticamie cilvēki ir lieliski draugi šajā brutālajā, mugurā durošajā pasaulē.

Pašpārliecināti

Viena no labākajām Lauvas īpašībām ir viņas/viņa pašpārliecinātība. Viņiem ir augsta pašcieņa, un viņi vienmēr pastāv par saviem uzskatiem, pat ja visa pasaule ir pret viņiem. Viņiem ir spēcīgs paštēls, kuru viņi gandrīz vienmēr aizsargā. Ja tev ir nepieciešams iedrošinājums no drauga, tu vari paļauties uz Lauvu. Viņi zina, kas tuvākajiem ir nepieciešams, un viņi izmanto paši savas dzīves mācības, lai vadītu citus cauri dažādiem sarežģījumiem.

Optimistiski

Lauvas vienmēr visā atrod gaišo pusi, viņi ir drosmīgi un optimistiski. Viņiem reti kad ir nepieciešams atbalsts no citiem. Viņiem ir nepieciešamais spēks un pozitīvā pieeja dzīvei, lai atrastu labo itin visās situācijās. Dzimuši vasaras vidū, kad dzīve ir silta un bezrūpīga, viņiem ir priecīga un entuziastiska personība.

Līderi

Ar savu iekšējo spēku un drosmi Lauvas ir dabiski līderi. Tā ir īpašība, kuru lielākā daļa cilvēku ciena un daudzi vēlas, kaut arī viņiem tā piemistu. Tiem, kuri dzimuši Lauvas zīmē, tas padodas bez piepūles. Viņi vienkārši zina, ko vēlas, un viņiem ir lieliska nojauta, kā to īstenot. Tu vari paļauties uz savu draugu Lauvu, lai tā būtu dzimšanas dienas ballītes noorganizēšana vai brīvdienas, viņi padarīs to iespējamu. Viņi ir neatlaidīgi un efektīvi.

Mērķtiecīgi un ambiciozi

Lauvas ir ļoti ambiciozi, viņi labāk nekā visi citi zina, kāpēc atrodas šajā pasaulē. Kad Lauva ir nolēmusi kaut ko paveikt, nav nekā tāda, kas to varētu apturēt. Lauva ir orientēta uz rīcību, un viņiem patīk uzstādīt personīgus mērķus. Lauvas ambiciozitāte un apņēmība tiek labi uzņemta draugu starpā un gandrīz var būt pat lipīga.

Tieši

Visiem ir nepieciešams draugs, kurš ir tiesš un patiess. Lauva vienmēr padarīs tev zināmu – kad pajautāsi – ko viņš vai viņa domā par tavu mīlas dzīvi vai tavu apģērbu. Lauva ir nežēlīgi godīga, kas ir lieliska priekšrocība. Tu vienmēr zināsi, kādas tev ar viņu ir attiecības. Viņi ir ar laipnu sirdi un vēl visu to labāko ikvienam, kas viņiem ir apkārt.

Kaislīgi

Lauvas ir zināmas par savu drosmi, kaisli un drošsirdību. Viņi izdzīvo savas dzīves pilnībā, vienmēr visu darot uz 100%, it īpaši saistībā ar attiecībām. Lauvas elements ir uguns, kas izskaidro milzīgo enerģijas daudzumu un aizrautību.

Radoši

Lauvas rotaļīgais, atvērtais un bērnišķīgais gars ir atslēga radošumam. Tu varbūt nejūties izteikti radošs, ja neesi izcils mūzikā, gleznošanā vai rakstīšanā, bet radošums var nozīmēt arī savādāku pieeju, nevis tikai aktivitāti. Ja tu esi dzimis Lauva, tu spēj radīt kaut ko jaunu, kaut vai idejas līmenī.

Iedrošinoši

Saistītie raksti

Tā kā viņi ir tik pašpārliecināti un atbalstoši, Lauvām ir brīnišķīga spēja patiesi iedrošināt un iedvesmot savus draugus un ģimeni. Viņi vēlas, lai citi, it īpaši tuvākie, tiektos pretī savu mērķu un sapņu īstenošanai. Viņi vēlas, lai visi darītu to, kas viņus padara laimīgus! Un, ja Lauva tevi grūž uz priekšu pārāk daudz, neuztver to personīgi! Viņa tev vēl visu to labāko un grib, lai tu dzīvē gūsti panākumus.

Enerģiski

Lauva ir spēcīga zīme. Tā izstaro enerģiju, spēku, mīlestību un optimismu. Ja tu jūties sašļucis un tev ir nepieciešama motivācija, neviens nespēs uzlabot tavu garastāvokli labāk par Lauvu. Viņu enerģija ir lipīga, un viņu optimisms vienmēr palīdz. Viņi ir patiesi paši pret sevi un apkārtējiem, un tāpēc mēs viņus mīlam!

LA.lv