Horoskopi un mistika
Ezoterika

10 iemesli, kāpēc Ūdensvīrs ir labākā horoskopa zīme4

Foto – Fotolia

Zodiaka ceļotājs

Dzimis starp 21. janvāri un 19. februāri, Ūdensvīrs ir izteikts piedzīvojumu meklētājs un zodiaka ceļotājs. Cilvēki, kuri ir dzimuši šajā zīmē, mīl brīvību. Viņi nekad nesekos pūlim, tā vietā, šie cilvēki lepojas ar savu intelektuālo neatkarību un viņiem patīk būt atšķirīgiem. Intelektuāla stimulācija viņiem ir ļoti svarīga, un viņi ir apveltīti ar labām komunikācijas prasmēm. Ja tu joprojām domā, kāpēc Ūdensvīrs ir vislabākā zodiaka zīme, tālāk būs vēl pāris iemesli.

Intelektuāli

Ūdensvīri mīl intelektuālas sarunas, tās viņus aizrauj. Attiecībās ideālajam partnerim vajadzētu spēt gan stimulēt viņu ķermeni, gan prātu. Viņi alkst zināšanu un izbauda ikkatra temata izpēti no visām iespējamajām perspektīvām. Ūdensvīrs ir aizraujošs partneris, jo nekad nebeigsies lietas, par kurām runāt. Viņiem ir izcilas komunikācijas prasmes, un viņi spēj izklaidēt jebkuru.

Piedzīvojumu meklētāji

Ūdensvīri ir ļoti aktīvi, viņi vienmēr ir kustībā un meklē nākamo piedzīvojumu. Viņiem ir nepieciešama dzīve, kas aizrauj. Ūdensvīri saprot, ka pasaule ir skaista, un viņi nevēlas izniekot laiku, neredzot šo skaistumu, jo tas nozīmētu dzīves izniekošanu. Viņi ir diezgan dumpinieciski. Nekad negaidi, ka viņi kaut ko darīs tā, kā visi citi – tā vietā sagaidi, ka viņi darīs tieši pretējo.

Tieši

Ūdensvīriem ir stingrs viedoklis par visu un viņi nebaidās to paust skaļi – un viņi vienmēr pateiks, kas viņiem prātā. Kā gaisa elementa zīme, Ūdensvīri ir attapīgi un dabiski līderi. Ar savu runātīgo un enerģisko personību, viņi itin viegli spēj izklaidēt kompāniju, kā arī māk likt citiem justies labi.

Neatkarīgi

Ūdensvīri ir ļoti neatkarīgas personības. Viņi visu vēlas darīt paši, pa savam un vienmēr cenšas paļauties tikai uz sevi. Viņi nav prasīgi un reti kad ļauj sev paļauties uz saviem partneriem. Ar Ūdensvīru partneri tev būs gana daudz laika pašam sev. Viņiem arī ir nepieciešams savs brīdis mieram un klusumam, lai pabūtu ar savām domām vienatnē.

Racionāli

Viena no zodiaka visracionālākajām un praktiskākajām zīmēm. Ja tu mēdz pārtērēties, reaģēt pārāk asi vai pārāk uztraucies, tavā dzīvē noteikti ir nepieciešams Ūdensvīrs. Ar viņu piezemēto dabu, viņi būs tavs praktiskais līdzsvars. Ūdensvīri ir izteikti intelektuālas būtnes, viņiem ir daudzveidīgas intereses, un viņi mīl jaunus domāšanas veidus. Viņi ir zodiaka inovatori.

Līderi

Ūdensvīriem ir viss nepieciešamais, lai būtu labi līderi. Ar viņu radošajiem prātiem, viņi ir dzimuši, lai uzlabotu esošo struktūru un izmainītu noteikumus, ja nepieciešams. Ūdensvīri ir līderi, kuri var pārkāpt pāri iespējamā robežām. Viņi vienmēr izvēlās darīt lietas pa savam nevis, kā ierasts citiem. Dumpinieciskais Ūdensvīrs bieži ir asociēts ar zinātni, izgudrojumiem un tehnoloģiju.

Lojāli

Kaut arī Ūdensvīriem parasti ir liels draugu loks, viņi daudziem neļauj piekļūt patiesi tuvu. Bet, tiklīdz ļauj, tas kļūst par kaut ko ilglaicīgu. Uz viņiem nav viegli atstāt iespaidu, bet, ja tev tas izdodas, tev būs lojāls un gādīgs kompanjons uz dzīvi. Viņi bieži padara savus mīļotos laimīgus un darīs visu, lai to panāktu.

Cilvēcīgi

Ūdensvīri ir humāni cilvēki, kuri ir apņēmušies visu vērst par labu. Viņu oriģinālās pieejas, skatījumu un intelekta dēļ tas nav neiespējami. Ūdensvīri bieži ir iesaistīti humanitārās aktivitātēs, līdz ar to, ka viņi cenšas pasauli padarīt par labāku vietu visiem.

Netradicionāli

Saistītie raksti

Viena no Ūdensvīra stiprajām pusēm ir spēja atklāt jaunas unikālas perspektīvas. Viņi vienmēr domā ārpus ierastā, vadot projektus pavisam jaunā virzienā. Viņi ir dumpinieki, kuri iet pret sistēmu ar savu revolucionāro domāšanu. Šī personības iezīme padara viņus nepiemērotus rutīnas darbiem.

Spontāni

Ūdensvīrs vislabāk jūtas, atrodoties kustībā – viņiem patīk izpētīt pasauli un doties jaunos piedzīvojumos. Viņu lielākais ienaidnieks ir atkārtošanās. Viņi priekšroku dod darbiem, kas sniedz viņiem lielāku neatkarību, piemēram, “freelance” darbi vai pašnodarbinātība. Viņi ātri pieņem lēmumus un dod priekšroku piedzīvojumiem ikdienā. Šī spontanitāte padara viņus par lieliskiem cilvēkiem sabiedrībā. Viņi vienmēr ir partneri, kuri darīs kaut ko traku un jaunu.

LA.lv
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Neapdomīga rīcība var dārgi izmaksāt! Horoskopi 14.oktobrim
3 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Gaidāma pretrunīga nedēļa! Horoskopi no 14. līdz 20. oktobrim 1
3 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Emocijas tevi bremzēs! Horoskopi 13. oktobrim
4 dienas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

OZ
Olafs Zvejnieks
Latvijā
“Naudas trūkums budžetā – tā ir standarta situācija.” Saruna ar finanšu ministru 1
3 stundas
LA
LA.LV
Sports
FOTO: “TTT Rīga” Eirolīgas sezonu sāk ar neveiksmi
54 minūtes
SK
Skaties.lv
Ekonomika
Pēc incidentiem Šveicē pārbauda arī “airBaltic” izmantoto “Airbus A220” dzinējus
24 minūtes
LE
LETA
Dabā
Trešdien daudzviet Latvijā pārspēts siltuma rekords 1
3 stundas
SK
Skaties.lv
Latvijā
VIDEO: Gāja tumsā bez atstarotāja – uz šosejas pie Grobiņas nāvējoši notriekts gājējs
16 minūtes