Horoskopi un mistika
Horoskopi

10 iemesli, kāpēc Zivis ir labākā horoskopa zīme 16

Foto – Fotolia

Zivis (20. februāris – 20. marts)

Zivis (20. februāris – 20. marts) ir 12. zodiaka zīme, cilvēki, kuriem piemīt gādīga un dziļi emocionāla daba. Bieži vien Zivis ir pretrunīgas personības, jo tajās apvienojas gan viņu pašu, gan pārējo 11 zodiaka zīmju iezīmes. Zivīs dzimušie apveltīti ar izcilu intuīciju, līdzjūtīgu un liberālu attieksmi pret dzīvi. Lai gan ārēji var izskatīties trausli, Zivis ir stipras iekšēji. Piedāvājam desmit iemeslus, kāpēc katram vajadzētu kādu Zivīs dzimušu draugu!

Intuitīvi

Ja tev ir kāds Zivīs dzimis draugs, tu jau daudz ko zini par viņu leģendārajām priekšnojautām un intuīciju. Zivis ir vienkārši neticami intuitīvas, šķiet, piedzimušas ar sesto prātu. Zivis ir tik jutīgas, ka bieži vien pašas nedaudz mulst no tā, cik precīzi visu nojauš. Viņas redz cauri ikviena patiesajiem motīviem un nolūkiem. Kad esi iestrēdzis un nespēj atrast risinājumu, laba doma ir palūgt Zivīs dzimuša drauga vai tuvinieka viedokli.

Dāsni

Zivīs dzimušo cilvēku dzīves moto varētu būt: palīdzēšu ikvienam. Viņi jūtas vislabāk, kad var dalīties ar citiem un veicināt to panākumus. Zivis ir ārkārtīgi dāsni gan ar dāvanām, gan uzmanību, un tu vienmēr vari uz viņiem paļauties – kad būs vajadzīga palīdzība, viņi to sniegs bez liekiem jautājumiem. Arī attiecībās Zivis ir viena no mīlošākajām, dāsnākajām un gādīgākajām zīmēm visa zodiakā. Zivīm patīk gādāt par citu labklājību, un šī rakstura iezīme tās padara par īstu draugu.

Uzticami

Zivis darīs visu iespējamo, lai to mīlētie cilvēki būtu laimīgi un justos īpaši. Vai tā būtu draudzība vai romantiskas attiecības, Zivis ir īsts uzticības paraugs. Attiecībās viņi ir lieliski partneri, kas sniedz visu labāko, ko vien spēj. Katru mīļu dienu!

Piedzīvojumu meklētāji

Vairākumam Zivju zīmē dzimušo patīk piedzīvojumi, un viņi dod priekšroku neparstām nodarbēm. Viņi izbauda jaunas situācijas un sabiedriskās norises, viņiem vienmēr ir prātā kas satraucošs. Zivis ir liberāli, pieņemoši un ne sevišķi konservatīvi. Zodiaka Zivis gluži kā ūdenī peldošās vārdamāsas labprāt peld līdzi straumei. Tām lieliski der piedzīvojumiem piesātinātas brīvdienas, kur nekas daudz nav ticis saplānots iepriekš.

Atbrīvoti

Zivīm ir ļoti viegls un plūstošs raksturs. Viņi var būt mierā praktiski ar jebko, un ar viņiem viegli saprasties jebkurā jautājumā. Šī iemesla dēļ Zivis ir ļoti populāras draugu lokā. Ikvienam ir kaut kas pārrunājams ar Zivīm, jo ar tām ir viegli runāt un viņu klātbūtnē visi nomierinās un jūtas labāk.

Spējīgi piemēroties

Zivis ir apveltītas ar lielisku piemērošanās spēju. Tās viegli pielāgojas jebkurai jaunai situācijai un cilvēkiem, apkārtnei un uzdevumiem. Neticami empātiskā daba ļauj tām izprast ikviena cilvēka jūtas un ātri saprast, kā rīkoties katrā konkrētā situācijā. Šī īpašība Zivis padara par vienu no vislieliskākajiem kompanjoniem. Zivīs dzimušie spēj atrast kopīgu valodu ar cilvēkiem no jebkuras sabiedrības vides. Zivīm piemīt spēja likt cilvēkiem sajusties ērti un nepiespiesti.

Līdzjūtīgi

Zivis ir cilvēki, kas apveltīti ar spēcīgāku empātijas spēju nekā jebkura cita zodiaka zīme. Viņiem piemīt spēja ielūkoties otra cilvēka personības dziļākajās un smalkākajās niansēs. Līdz pat tādam mēram, ka Zivis reizēm pat izjūt citu cilvēku pārdzīvojumus kā savējos. Šī īpašība padara Zivis par cilvēkiem, kuriem tu vēlies zvanīt vispirms, ja radušās problēmas privātajā dzīvē vai darbā.

Mieru mīloši

Vienīgais, ko Zivis neieredz, ir konflikti un strīdi. Tā kā Zivīm patīk mīlēt citus cilvēkus un visu pasauli, tām ir būtiski svarīgs miers un saskaņa to apkārtnē. Viņiem patīk iepriecināt citus, tāpēc vari būt drošs, ka tavs Zivīs dzimušais draugs vai partneris darīs visu iespējamo, lai atrisinātu domstarpības, ja tādas radušās. Zivis nekad neizvairās no situācijām, kas prasa atvainošanos. Zivis arī nekad ilgi netur ļaunu prātu un vienmēr atbalsta emocionālu godīgumu.

Radoši

Saistītie raksti

Zivis ir ļoti radošas būtnes, kam nepieciešama iedvesma, kas baro to radošo dvēseli. Pozitīvi liekot lietā iztēli, Zivis var kļūt ārkārtīgi veiksmīgi. Lai gan Zivis bieži to neapzinās, tās ar savu radošumu iedveso arī apkārtējos.
Tavs Zivīs dzimušais draugs var piedāvāt pašas trakākās idejas – piemēram, pēkšņi doties kādā neplānotā braucienā vai pavadīt nakti ballējoties.

Romantiski

Zivis liek lietā savu radošo iztēli, lai sagādātu visjaukākos pārsteigumus pasaulē. Tās zina, kā būt romantiskam, un arī vēlas padarīt citus laimīgus. Šīs īpašības padara Zivis par labākajiem mīļotajiem cilvēkiem pasaulē. Vienīgais, kas tiem vajadzīgs pretī – justies droši, ka ir vajadzīgi un novērtēti.

LA.lv