Mobilā versija
+0.5°C
Zigrīda, Zigfrīda, Zigrīds
Ceturtdiena, 23. novembris, 2017
2. novembris, 2017
Drukāt

10 īpašības, kas padara sievieti svētu viņas vīrieša acīs. Vai tev tās piemīt? (1)

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Katrs vīrietis ir individuāls un savā sievietē vēlas redzēt dažādas īpašības, kas tiešā veidā atkarīgas no tā viņš sievieti uztver – kā sievu, draudzeni, meiteni, vai kā cilvēku, ar kuru var kopā “kaut kur aiziet piektdienas vakarā.

Mēs nepretendējam uz pēdējās instances patiesību, bet vienkārši mēģinājām apkopot īpašības, kuras vairākums normālu un pieskaitāmu vīriešu vēlētos redzēt sievietē, ja uztver viņu nopietni, gatavi veidot un attīstīt ar viņu attiecības.

1.Pārliecinātība
Tieši tāpat kā sievietēm patīk par sevi pārliecināti vīrieši, arī vīriešiem patīk par sevi pārliecinātas sievietes. Tikai vīriešu un sieviešu pārliecinātība ir nedaudz atšķirīgas lietas. No vīrieša bez šaubām tiek prasīts vairāk nekā no sievietes, tomēr tajā pašā laikā…Par sevi pārliecināta sieviete nebaidās veidot acu kontaktu un pastāvīgi neslēpj acis. Viņa viegli iejūtas nepazīstamā kompānijā. Viņu nevajag vadāt aiz rociņas uz institūcijām viņas jautājumu atrisināšanai. Viņa nav vīzdegunīga un iemīlējusies sevī, bet zina sev cenu un vienmēr saglabā pašcieņu.

Dabiski, ka sievietei nevajag no sevis tēlot vīrieti svārkos un viņai sev ir jāļauj periodiski būt vājai. Tomēr – ja viņai vajadzīgs pastāvīgs atbalsts jebkura, pat niecīgākā iemesla dēļ, viņa ir tik nepārliecināta par sevi, ka vajag ar viņu teju vai auklēties, tad tas var kļūt kaitinoši.

2.Humora izjūta
Sievietes prasmi smieties, pareizi uztvert humoru un jokot pašai vīrietis augstu vērtē. Neviens negrib atrasties blakus drūmai personībai. Arī sieviete vīrietī ciena analoģiskas īpašības. Tomēr ir viena maza bet ļoti būtiska atšķirība, pie kuras pakavēsimies sīkāk.

Lieta tāda, ka jebkura vīriešu kompānija ir “konkurences un savstarpējas palīdzības sabiedrība”. Tā vīrieši ir iekārtoti. Pat būdami labākie draugi, viņi tik un tā konkurē zemapziņas līmenī. Tā rezultāts ir zobošanās citam par citu un izjokošana dažkārt pat uz pieļaujamā robežas.

Ja vīrietis neizstrādā sevī “imunitāti” pret šādiem jokiem, bet apvainojas vai iesaistās kautiņā, viņš vienkārši paliks viens. Vairākums vīriešu izstrādā “pretaizsardzības mehānismu” un spēj bez jebkādām problēmām smieties paši par sevi, piemēram, stāstot notikumus no dzīves, kuros viņi izskatījās smieklīgi un neveikli vai pat sliktāk. Kas vēl ir zīmīgi – komentējot šādus stāstus, vīrieši nekaunas sev dot visai skarbus vērtējumus, kādus diez vai paciestu no kāda cita.

Tas viss kopumā spēlē vēl vienu svarīgu lomu vīriešu kolektīvā – rada savstarpējas uzticības atmosfēru. Atklājot citiem kolektīva locekļiem savas vājības un trūkumus, nebaidoties tikt pazemotiem un vienlaikus nepazemojot savus biedrus par analoģisku uzvedību, vīrieši pastāvīgi saņem paši un dod citiem apstiprinājumus. “Jūs varat paļauties uz mani, bet es – uz jums”.

Atšķirībā no vīriešu kompānijas sieviešu kompānija ir “mīlestības un rūpju savienība”. Tajā izjokošana un zobošanās sastopama ievērojami retāk, bet, ja arī ir sastopama, tad izpaužas maigākā un saudzīgākā veidā. Visbiežāk joku objekts sieviešu kompānijā ir kāds, kas tajā brīdī nav klāt.

Augstāk minēto atšķirību rezultāts ir kāzusi, kas rodas starp vīrieti un sievieti, īpaši, ja viņi vēl nav pietiekami pieredzējuši saskarsmē ar pretējo dzimumu. Kas attiecas uz humoru, vīrietis “automātiski” uzvedas ar sievieti tā, kā uzvestos kopā ar savu draugu. Un sākumā viss rit normāli, sieviete smejas pilnā kaklā un starojoši smaida līdz tam brīdim, kamēr vīrietim neienāk prātā ģeķīga doma paķircināt savu iemīļoto.

Negaidīti noskaidrojas, ka, pieņemsim, pastāstīt, ka kāda tantiņa “nogāzās kā kartupeļu maiss”, var, un tas ir smieklīgi, vīrietis to var pateikt par sevi, un arī tas ir smieklīgi, taču pateikt kaut ko tādu par savu sievieti…Tas ir kategoriski nepieļaujami, jo tā ir atklāta ņirgāšanās un šausmīgs aizvainojums! Tas pēc definīcijas nevar būt smieklīgi, un sieviete nopietni apvainojas. Labākajā gadījumā viņa uzreiz pateiks, ka ir aizvainota, un vīrietim vismaz būs iespēja kaut kā labot situāciju, bet sliktākajā gadījumā vīrietim kā minimums līdz nākamajai dienai nāksies vērot klusējošu un sapūtušos radījumu, kas nepastāstīs, kas noticis pat tad, ja tiks spīdzināta. Bet vīrietis nekādi nespēj saprast situāciju. No viņa viedokļa neko “tādu” viņš nav izdarījis un pateicis. Viņš pat nespēj sasaistīt sievietes apvainošanos ar savu ķircināšanu, jo pašu aizvainojuma faktu neievēroja uzreiz.

Sievietes, kas intuitīvi saprot vai pārzina “vīriešu humora” īpatnības un prot bez problēmām pasmieties pašas par sevi iegūst lielākas iespējas iepatikties vīrietim un attīstīt ar viņu attiecībās, jo viņas klātbūtnē viņš nejutīsies sasaistīts, kā arī iemeslu strīdiem kļūs teju uz pusi mazāk.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

Florida aizliedz nošļukušās bikses! +10 baisākās modes tendences vēsturē (2)Lai nosvinētu to, ka Florida aizliedz maisveida bikses, esam sagatavojuši sarakstu ar lielākajām kļūdām modes vēsturē. Atklātas pēcpuses tika topā, bet kas vēl?
Draugiem Facebook Twitter Google+