×
Mobilā versija
Brīdinājums +15°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
6. jūlijs, 2015
Drukāt

10 laimīgu pāru ieradumi no psihiatru viedokļa

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Pasaulē pazīstamais psihiatrs doktors Marks Golstons novērojis ieradumus, kas piemīt laimīgiem pāriem. Starp citu, ja gribēsiet tos ieviest savā dzīvē, īpašu uzmanību pievērsiet ieradumam nr.7.

1. Centieties gulēt iet vienlaicīgi.

Atcerieties jūsu attiecību sākumu, kad jūs nevarējāt vien sagaidīt to mirkli, kad būsiet gultā un varēsiet baudīt mīlestību. Laimīgie pāri cenšas atturēties no kārdinājuma iet gulēt katram savā laikā. Viņi liekas gultā vienlaicīgi, kaut arī pēc kāda laika viens no viņiem klusiņām pieceļas, lai paveiktu savus darbus, netraucējot mīļotā cilvēka miegu.

2. Atrodiet kopīgas intereses.

Pēc tam, kad norimst attiecību sākuma kaisle, pārvēršoties par ikdienu, daudz pāru saprot, ka viņiem nemaz nav tik daudz kopīgu interešu. Bet nevajag noniecināt kopīgi pavadītā laika nozīmi. Ja arī jums nav daudz kopīgu interešu, jūs tomēr varat atrast kaut ko, kas jums patiks abiem (ja vien jūs gribat būt laimīgs pāris). Un neaizmirstiet par paša interesēm un aizraušanos – tā jūs ne tikai kļūsiet interesanti partnerim, bet arī šķietami būsiet mazāk atkarīgs no viņa.

3. Ja jūs ejat kaut kur kopā – sadodaties rokās un ejiet blakus.

Kad laimīgie pāri kaut kur iet, nekad nav tā, ka viens no partneriem iet pa priekšu, bet otra pāris soļus nopakaļ – nē, viņi iet sadevušies rokās, vai vismaz viens otram blakus. Viņi zin, ka vēlēšanās būt kopā ir svarīgāka par cenšanos kādam atnākt pirmajam.

4. Lai jūsu ikdienas “režīms” ir uzticēšanās.

Ja (pareizāk būtu teikt, kad) jums gadās sastrīdēties vai pateikt otram ko rupju vai apvainojošu – laimīgie pāri tāpēc arī ir laimīgi, ka gatavi uzticēties viens otram un piedot, tā vietā, lai sevī turētu dusmas un neuzticēšanos.

5. Centieties domāt par sava partnera labajiem darbiem, nevis meklējiet kļūdas.

Ja jūs meklēsiet savā partnerī tikai trūkumus, variet man ticēt – jūs tās arī atradīsiet lielā vairumā. Un tieši tādā veidā jūs spēsiet atrast otra cilvēka labās īpašības. Viss atkarīgs no tā, ko tieši jūs meklējat. Laimīgie pāri sevi noskaņo tikai uz pozitīvo.

6. Apskaujiet viens otru, sagaidot vakarā mājās no darba.

Jūsu āda atceras “labos apskāvienus” (mīlestību), “sliktos apskāvienus” (vardarbību), un ” pieskārienu trūkumu” (vienaldzību). Un kad jūs satiekaties vai šķiraties ar savu “otro pusīti”, pavadot viņu ar apskāvieniem, jūs burtiski ienirstat “labajos apskāvienos” un tie savukārt palīdz mums pārvarēt jebkuras likstas.

7. Katru rītu sakiet viens otram: ”Es tevi mīlu” un “Lai tev šodien veiksmīga diena”.

Tas ir lielisks līdzeklis, kā ik rītu saņemt “pozitīvu lādiņu” pacietībai, iecietībai un labam garastāvoklim, pateicoties kuram var viegli samierināties ar “korķiem” uz ceļa, garām rindām un citām nepatīkamām likstām.

8. Katru vakaru viens otram novēliet labu nakti.

Nav svarīgi, cik patiesi jūs to dariet. Tas liek saprast jūsu partnerim, ka nav nozīmes tam, vai esiet dusmīgs vai apvainojies uz viņu, tomēr jums vissvarīgākais ir jūsu attiecības un jūs gribat tās turpināt. Tas pasaka to, ka viss notiekošais jūsu starpā ir daudz svarīgāks par kādu nepatīkamu starpgadījumu.

9. Neaizmirstiet pajautāt viens otram:”Kā tev iet?”.

Neaizmirstiet laiku pa laikam piezvanīt uz mājām vai uz darbu, lai apjautātos kā paiet diena. Tas ir lielisks veids, kā zināt, kas jūs sagaida, kad tiksieties vakarā. Piemēram, ja vienam no jums diena vienkārši bija neciešama, diezin vai ir vērts gaidīt no cilvēka, lai viņš patiesi priecātos par jūsu panākumiem.

10. Priecājaties, ka jūs redz kopā.

Laimīgie pāri nekautrējas parādīties sabiedrībā kopā, vēl vairāk – viņi izbauda šos mirkļus. Viņi priecājas, ka apkārtējie redz viņu emocionālos brīžus – vai tas ir tikai rokas pieskāriens, plecu saskaršanās vai arī kaislīgs skūpsts.Viņi necenšas norobežoties no apkārtesošajiem cilvēkiem, bet vienkārši grib parādīt, ka pieder viens otram un ir apmierināti ar to.

Laimīgo pāru ieradumi krasi atšķiras no nelaimīgo pāru ieradumiem. Bet kas ir ieradums? Tas ir noteikts uzvedības etalons, kuru jūs izpildiet nedomājot un kura veikšana jums neprasa nekādu piepūli. Lai jebkāda uzvedība jums kļūtu par normu, to vajag atkārtot ne mazāk kā 21 dienu, un ja tas jums kļūs par uzvedības pamatu, iepriekš aprakstītie laimīgo pāru ieradumi padarīs arī jūsu attiecības veselīgas un laimīgas.

Un atcerieties – ja jums nepaveicās to izdarīt no pirmā mēģinājuma, nemetiet plinti krūmos. Paprasiet piedošanu partnerim, atvainojieties par savu uzvedību, un turpiniet strādāt, lai savā ikdienas uzvedībā ieviestu noderīgos ieradumus.

Jūsu kopējās dzīves, mīlestības un veiksmes atslēga ir – sarunājoties ar otru cilvēku, mazāk runājiet pats, bet vairāk ieklausieties otra teiktajā, vairāk interesējaties par otra cilvēka panākumiem, par viņa dzīvē notiekošo, nevis pūlaties stāstīt par notiekošo savā dzīvē un visbeidzot – sajūsminieties par otru, nevis jūsmojiet par sevi!

Avots: VK.com

dievietei_logo

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+