Mobilā versija
Brīdinājums +15.7°C
Vilis, Vilhelms
Sestdiena, 27. maijs, 2017
8. oktobris, 2014
Drukāt

10 lietas, kas jāzina katram džentlmenim

1. Neskati vīru no cepures – skati pēc kurpēm!

1no9
apavi22

Ar ko atšķiras džentlmenis no vienkārša vīrieša? Vai ar to, ka džentlmenis atver durvis sievietes priekšā vai pasniedz roku kāpjot ārā no automašīnas? Vīrieti – džentlmeni definē kas vairāk par tikai saskarsmi ar citiem, tā ir attieksme pret sevi, savu izskatu un zināšanām. Ja vēlies pārliecināties, ka esi džentlmenis, vai vēlies par tādu kļūt – piedāvājam īsu kursu par to, kas jāzina katram sevi cienošam un īstenam džentlmenim.

Pats galvenais vīrietim ir labi kopti, tīri apavi. Ja tiek vilkts krekls un bikses, zeķu tonis jāpieskaņo bikšu tonim, vai arī tam jābūt nedaudz gaišākam. Atceries, ka vīriešu zeķu tonis ir jāpieskaņo uzvalka tonim, bet vienlaikus zeķu tonim jābūt nedaudz gaišākam, kā apavu tonim.

  1. Neskati vīru no cepures – skati pēc kurpēm!
  2. Kaklasaite vai tauriņš?
  3. Cik pulkstenis?
  4. Odekolons vai smaržas?
  5. Ziedi, kā lielisks žests
  6. Kad laiks pasniegt dzērienus
  7. Stipro dzērienu ABC
  8. Jūties un izskaties labi!
  9. Finanšu menedžments

Pievienot komentāru

Vasaras mode 2017. Desmit tendences, kuras vērts izmēģinātĀrpus komforta zonas Jauna vasara, jauna mode!
Pacel kempingu nākamajā līmenī! Ģimenes ārsts un medmāsiņa uzceļ dizaina telti par 1,6 miljoniemPāris uzbūvēja apjomīgu 1,6 miljonus dolāru vērtu TELTS māju Kvīnslendas lietusmežā – un tagad guļ, skatoties uz zvaigznēm.
No iesācēja par lietpratēju: 5 padomi jaunajiem kaligrāfiemJa vēl nesen uz kaligrāfijas rakstiem lūkojāmies vēstures grāmatās un uzskatījām to par ko senatnīgu, tad jau tagad šī rakstības māksla ieguvusi teju vai modes lietas statusu.
Draugiem Facebook Twitter Google+