×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.8°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
19. decembris, 2015
Drukāt

10 lietas, ko Jaunajā gadā nedrīkst dāvināt māņticīgiem cilvēkiem

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Ķīniešu Jaunais gads Ugunīgā Pērtiķa zīmē sāksies 2016. gada 8. februārī, bet līdz tam jau vēl Ziemassvētki un Jaunais gads eiropiešu stilā. Tāpēc īstais laiks uzzināt, ko nevajadzētu dāvināt māņticīgiem cilvēkiem.

Pērtiķis, kā zināms, ir artistiska, jautra un nekonvencionāla radība, nemīl ikdienību un vienmuļību, dod priekšroku košām dāvanām, pārsteigumiem, iespaidiem, jaunie draugiem un neparastiem notikumiem.
Tāpēc dāvana jāizraugās īpaši rūpīgi, ja vēlies, lai tā saņēmējam kļūtu par kaut ko līdzīgu simboliskam talismanam.

Tomēr nav viegli izraudzīties dāvanu tiem, kuri tic dažādiem aizspriedumiem un zīmēm, tas jādara vēl uzmanīgāk un piesardzīgāk.

No otras puses, nažu komplektu mierīgi var dāvināt cilvēkam, kurš ne tikai nav māņticīgs, bet arī par kaut ko tādu sapņo. Savukārt ar māņticīgo var iznākt tieši pretēji…

1. Un tā: dāvana nedrīkst būt banāla. Lai izpelnītos Ugunīgā Pērtiķa labvēlību, atmet domu par dežūrdāvanām, piemēram, dušas līdzekļu komplektiem, šallītēm un skūšanās aparātiem.

2. Neatkārtojieties. Tas, ko dāvināji pagājušajā gadā, radīs enerģijas ieciklēšanos, ja tiks dāvināts atkal. Jebkurā gadījumā dāvināt vienu un to pašu gadu pēc gada ir sliktais tonis. Labāk atrisināt jautājumu radoši un uzdāvināt kaut ko neparastu.

3. Sirdij tuvam cilvēkam arī nevajag dāvināt statuetes, nieciņus vai suvenīrus, kas jauki noputēs uz plauktiņa starp citiem, līdzīgiem sīkumiem. Foto rāmīši, dekoratīvas lelles un kausi nenoderēs mājsaimniecībā. Tāpēc arī domu par tamlīdzīgu dāvanu labāk atmest.

4. Mazu, mīkstu pērtiķīti – Jaunā gada simbolu – var dāvināt kolēģim vai paziņam. Amizants pērtiķītis kļūs par jauku un patīkamu pārsteigumu arī kādam tālākam radiniekam. Tomēr tuvākie diez vai novērtēs vēl vienu šādu faunas pārstāvi, jo gada nogalē noteikti būs savācies vai vesels zvērudārzs ledusskapja magnētiņu, breloku un mīksto mantiņu veidolā.

5. Ja plāno dāvināt bižutēriju, pievērs uzmanību ķēdītēm un krellēm. Pērtiķis ir paštaisns un brīvību mīlošs dzīvnieks, tāpēc dāvanas, kas kaut kādā veidā saistās ar ierobežojumiem, labāk atlikt līdz citiem svētkiem.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+