×
Mobilā versija
Brīdinājums +27°C
Magda, Magone, Mērija, Magdalēna
Pirmdiena, 23. jūlijs, 2018
18. jūnijs, 2015
Drukāt

10 lietas, ko pirms miega dara veiksmīgi cilvēki

1. Viņi izvērtē aizvadīto dienu

1no10
Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock


Visiem cilvēkiem, kas lepojas ar augstu darba ražīgumu, piemīt zināmi ikdienas paradumi, kuri veicina viņu panākumus. Viņi saprot, ka veiksme sākas un beidzas ar garīgo un fizisko veselību, kas ir teju pilnībā atkarīga no paradumiem pirms nakts miera. Lūk, 10 lietas, ko dara īpaši sekmīgi un produktīvi cilvēki. Varbūt arī tu kaut no tā visa vari izmantot, lai paaugstinātu savu darba ražīgumu un padarītu savu dzīvi labāku?

Pirms vairākiem gadiem aizsaulē aizgājušais kompānijas “Apple” bijušais vadītājs Stīvs Džobss stingri pieturējās pie idejas, ka ik dienu ir jādzīvo ar pilnu krūti. Viņš lieliski raksturoja savu dzīves koncepciju, sakot “Nav nozīmes tam, ka es būšu bagātākais cilvēks kapsētā. Man svarīgi ir tas, ka, dodoties gulēt, es varu sev pateikt, ka esmu paveicis kaut ko brīnišķīgu.”

Visi veiksmīgie un bagātie cilvēki pirms nakts miera prātā pārcilā domu, vai tam, ko viņi dara, ir jēga. Katras dienas beigās viņi izsver, kādu labumu ir devuši pasaulei, un vai sasniegtie mērķi atbilst kopējai vīzijai. Tādējādi – pirms gulētiešanas izvērtē aizvadīto dienu – tas ļaus tev noskaidrot, ko tu vēlies, un motivēs rīkoties, lai sasniegtu savus mērķus.

  1. Viņi izvērtē aizvadīto dienu
  2. Viņi pieraksta savas pārdomas
  3. Viņi pievēršas lasīšanai
  4. Viņi nosaka nākamās dienas prioritātes
  5. Viņi pavada laiku kopā ar ģimeni
  6. Viņi paveic nepieciešamās lietas
  7. Viņi īsteno "digitālo detoksizāciju"
  8. Viņi pavada laiku dabā
  9. Viņi meditē
  10. Viņi iztēlojas savu nākotni

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+