Kokteilis
Veselam

10. oktobrī varēs saņemt bezmaksas konsultācijas pie 100 speciālistiem dažādās pilsētās 1

Foto – Shutterstock.com

Informāciju sagatavoja Kristīne Leja, garīgās veselības atbalsta biedrības “Saules zīmes” valdes priekšsēdētāja.
Pasaules garīgās veselības diena tiek atzīmēta katru gadu 10.oktobrī jau kopš 1992. gada. Visā pasaulē šai dienā notiek dažādi pasākumi veltīti garīgai veselībai.
Garīgās veselības atbalsta biedrība “Saules zīmes” 10.oktobrī organizē pasākumu “Jūties labi!” ar 100 speciālistu piedalīšanos visā Latvijā. Šis pasākums ir iekļauts arī Psiholoģijas dienās, kuras organizē Latvijas psihologu biedrības.
10.oktobrī cilvēki varēs izmantot bezmaksas konsultācijas pie 100 dažādiem speciālistiem: psihologiem, psihoterapeitiem, psihiatriem, sporta psihologiem, mākslas terapeitiem, deju un kustību terapeitiem, drāmas terapeitiem, mūzikas terapeitiem, smilšu spēļu terapeitiem, kanisterapeitiem, cigun instruktoriem, biodejas un jogas pasniedzējiem.
Speciālisti sniegs konsultācijas ne tikai Rīgā, bet arī citās Latvijas pilsētās, kopumā 23 pilsētās: Cēsīs, Bauskā, Dobelē, Daugavpilī, Liepājā, Limbažos, Jelgavā, Ogrē, Salaspilī, Kandavā, Līvānos, Jēkabpilī, Jaunpiebalgā, Jūrmalā, Tukumā, Jēkabpilī, Madonā, Siguldā, Talsos, Valmierā, Ventspilī, Iecavā.
Lai pieteiktos vizītei, ir jāsazinās ar ārstiem un jāvienojas par vizītes laiku. Ar speciālista sarakstu var iepazīties biedrības mājas lapā: www.sauleszimes.lv
Cilvēka veselība ir gan fiziskā, gan psihiskā jeb emocionālā labsajūta, turklāt tieši psihiskā veselība ir izšķiroša, lai cilvēks arī fiziski justos labi. Garīgā veselība ir ļoti nozīmīga ikviena cilvēka veselības daļa. Pasākuma mērķis ir pievērst uzmanību cilvēka garīgās veselības profilaksei, informēt cilvēkus par daudzveidīgām iespējām, kā saglabāt un uzlabot savu emocionālo pašsajūtu un garīgo veselību.
Pasākumu atbalsta “Nervostrong”.
Šīs pasākuma ietvaros biedrība “Saules zīmes” piedāvā apmeklēt arī šādus bezmaksas seminārus:
9.oktobrī (plkst.13.00) seminārs “Stress un tā pārvarēšana”
Limbažos, Limbažu konsultatīvajā bērnu centrā, Dārza ielā 24, pieteikties pa tālr.: 64070761, 25422229
10.oktobrī (plkst.14.00) seminārs “Geštaltterapija un kā tā darbojās”
Rīgā, Rīgas Geštalta institūtā, Skolas ielā 21 – 201a, pieteikties pa tālr.: 26157422
10.oktobrī (plkst. 18.00) praktisks seminārs par jogas iespējām garīgās veselības uzlabošanā
Tukumā, Pils ielā 15 A 3. stāvā, “Sajūtu lādes” telpās, pieteikties pa tālr.: 29642021

Saistītie raksti
LA.lv