×
Mobilā versija
+5.8°C
Mirta, Ziedīte
Piektdiena, 20. aprīlis, 2018
5. novembris, 2014
Drukāt

10 pāra gulēšanas pozas. Ko tās stāsta par attiecībām? (1)

1. Karotīte

1no10
Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock


Nav noslēpums, ka mūsu ķermeņa valoda pastāsta krietni vairāk par izteiktajiem vārdiem. Līdzīgi ir arī ar gulēšanas pozām, kas daudz ko liecina par attiecībām. Šai sakarā redbookmag.com piedāvā 10 izplatītākās miega pozas un ekspertu sniegtos skaidrojumus par tām.

Šī noslēgtā un drošības sajūtu radošā poza ir izplatītākā pāriem, kuri laulībā ir pirmos trīs gadus. Partneres apskāvējs parasti ir vīrietis, savukārt, ja lomas ir mainītas un apskāvienā guļ vīrietis, tad arī ikdienā sieviete ir tā, kura balsta attiecības un pieņem svarīgākos lēmumus.

Kā atzīst ķermeņa valodas eksperti, šī poza ir visintīmākā, jo viena cilvēka ģenitālijas tiek piespiestas otra pēcpusei, tomēr tas nebūt nenozīmē vien seksualitātes un erotikas paušanu. Šī poza simbolizē dziļu fizisku un garīgu tuvību, turklāt nereti attiecību dalībnieki nakts gaitā viens otru “spoguļo” – vienam pagriežoties uz otriem sāniem, to pašu dara arī otrs, apvēršot karotītes pozu otrādi.

 1. Karotīte
 2. Apskāviens ar seju pret seju
 3. Tava galva uz viņa pleca, viņa roka tevi apskauj
 4. Tu guli uz viņa krūtīm, viņa roka tevi apskauj
 5. Tu guli pret viņu ar muguru, viņa roka tev pieskaras
 6. Savijušās kājas, bet atšķirīgas pozas
 7. Vīrietis guļ pret tevi ar muguru, tu viņu esi apķērusi
 8. Katrs savā gultas pusē, pēcpusēm saskaroties
 9. Klintīs kāpēji, kas guļ nesaskaroties katrs savā gultas malā
 10. Bēgošais krabis

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

 1. Pilnīgas muļķibas šis viss!! katrs guļ tā, kā viņam ērti! Apskāvušies guļ varbūt pirmajās kopējās naktīs! Gribu redzēt pārus, kas guļ saķērušies pēc 10, 15 utt laulībā ( laimīgā) pavadītiem gadiem 🙂 pozai nav nekāda sakara ar pāra attiecībām

Draugiem Facebook Twitter Google+