Mobilā versija
+12.5°C
Malvīne, Malvis
Otrdiena, 27. jūnijs, 2017
29. decembris, 2014
Drukāt

10 pazīmes, ka esi viņam par labu (2)

1. Lai lieki netērētu dzīves laiku...

1no11
Foto - Shutterstock.comFoto - Shutterstock.com
Foto – Shutterstock.com

Nepiemēroti viens otram cilvēki var cits citam sagādāt daudz nepatīkamu emociju, taču reizēm uzreiz nepiemērotību nav iespējams atklāt, jo viens partneris daudz iegulda attīstību attīstīšanā, kamēr otru kopīgā nākotne nemaz nesatrauc.

Ja radušās aizdomas, ka laiks ar partneri tiek tērēts velti, jāpievērš uzmanība vairākām lietām, bet tad, ja apstiprinās vairāki no minētajiem apgalvojumiem, visticamāk, attiecības nav vērts turpināt, bet pagaidīt, līdz būs satikts interesantāks un nopietnāk noskaņots partneris.

Ārvalstu mediji apkopojuši 10 pazīmes, kas liek aizdomāties – vai šis cilvēks tev ir piemērots. Piedāvājam iepazīties ar tām.

 1. Lai lieki netērētu dzīves laiku...
 2. Ar viņu nevari būt tu pati
 3. Viņš necenšas pa īstam
 4. Viņš demonstrē, ka viss, ko saki, ir garlaicīgs
 5. Viņš nerēķinās ar tavām jūtām
 6. Viņu vienmēr jāuzmundrina
 7. Viņš sagaida, ka maksāsi tu
 8. Viņš neuzņemas atbildību
 9. Viņš nepatīk taviem draugiem, bet viņa draugiem tu patīc
 10. Viņš gaida, ka tu par viņu parūpēsies
 11. Tu neredzi kopīgu nākotni

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

 1. Labi,ka man tā nav.

 2. es visam piekrītu,un ir par ko padomāt.

FOTO: 30 stilīga tēla idejas jaunām meitenēm ar slaidām kājām (2)Vasarā tik ļoti sevi gribas parādīt no skaistākās puses: iedegums, viegla
Ikviens dīdās, izņemot godasardzi. Zinātne aiz "grozāmgrābšļa" trakumaIkviens dīdās, varbūt izņemot vienīgi goda sardzi pie Brīvības pieminekļa. Lai tas būtu pieskarties saviem matiem, grauzt nagus, spēlēties ar apģērbu vai rokās griezt pildspalvas, tu, visticamāk, dīdies daudzas, daudzas reizes dienā.
Vasals Latgolā! Septītā “1836 enduro km” moto ekspedīcija iezīmē Latvijas austrumus. 2.dienaĀrā rasina īslaicīgs lietus, bet visādi citādi laiks braukšanai ar moci ir lielisks. Pēc brokastīm laižam pētīt Latvijas vecākās dzelzceļa stacijas noliktavas ēku, par ko vakar stāstīja "šmakovkas" Jānis.
Draugiem Facebook Twitter Google+