Mobilā versija
+15.8°C
Milija, Maiga
Svētdiena, 25. jūnijs, 2017
5. decembris, 2014
Drukāt

10 pazīmes, kas liecina par veselīgām attiecībām. Pārbaudi savējās!

1. Jūs viens otram dodiet pietiekami plašu personīgo telpu

1no10
Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Jūtu dzīve vienmēr bijusi gana sarežģīta joma un reizēm, pašiem to neapzinoties, iesaistāmies tādās attiecībās, kas nodara vairāk ļauna nekā laba – par to spilgti liecina ikviena tenku izdevuma skaļākie virsraksti. Izlasi desmit punktus, kas liecina par veselīgām attiecībām. Ja vairāk nekā piecos gadījumos vari sev atzīt, ka tavās attiecībās viss notiek citādi, varbūt vērts padomāt par to nākotni?

Veselīgi pāri gluži dabīgi pavada daudz laika kopā. Bet viņi arī atzīst, cik svarīgi ir kaut ko darīt arī atsevišķi. Personiskā telpa (gan tiešā, gan pārnestā nozīmē) ir svarīga jebkurās attiecībās. Mums visiem vajadzīgs laiks, lai pētītu, domātu un izpaustu sevi kā individualitāti.

  1. Jūs viens otram dodiet pietiekami plašu personīgo telpu
  2. Jūs viens otram varat uzticēties
  3. Jūs nesteidziniet notikumus
  4. Jūs varat runāt par itin visu
  5. Jūs viens otru iedvesmojat kļūt labākiem
  6. Jūs novērtējat arī mazās lietas dzīvē
  7. Jūs viens otru pieņemat tādus, kādi esat
  8. Grūtos brīžos jūs viens otru atbalstāt
  9. Jūs spējat atlaist pagātni
  10. Jūsu attiecības, laikam ejot, kļūst tikai stiprākas

Pievienot komentāru

FOTO: 30 stilīga tēla idejas jaunām meitenēm ar slaidām kājām (2)Vasarā tik ļoti sevi gribas parādīt no skaistākās puses: iedegums, viegla
Ikviens dīdās, izņemot godasardzi. Zinātne aiz "grozāmgrābšļa" trakumaIkviens dīdās, varbūt izņemot vienīgi goda sardzi pie Brīvības pieminekļa. Lai tas būtu pieskarties saviem matiem, grauzt nagus, spēlēties ar apģērbu vai rokās griezt pildspalvas, tu, visticamāk, dīdies daudzas, daudzas reizes dienā.
Vasals Latgolā! Septītā “1836 enduro km” moto ekspedīcija iezīmē Latvijas austrumus. 2.dienaĀrā rasina īslaicīgs lietus, bet visādi citādi laiks braukšanai ar moci ir lielisks. Pēc brokastīm laižam pētīt Latvijas vecākās dzelzceļa stacijas noliktavas ēku, par ko vakar stāstīja "šmakovkas" Jānis.
Draugiem Facebook Twitter Google+