Kokteilis
Veselam

10 pozitīvas lietas, kas var mainīt tavu dzīvi 16

© yellowj – Fotolia.com

Uzticies karmai

Lorem ipsum
FOTO: Leta

Taivānā dzīvojošā rakstniece, fotogrāfe, ceļotāja un tulkotāja Sāra Čena Lina atbilžu un jautājumu portālā Quora.com publicējusi desmit labus tikumus, kas var mainīt cilvēka dzīvi.

Uzticies karmai. Bet kad tu dari ko labu, esi īsts un dari to no visas savas sirds, nevis tāpēc, lai sagaidītu, ka kaut kas labs notiks vēlāk.

Dari brīvprātīgo darbu

Lorem ipsum
FOTO: Leta

Viena stunda, ko pavadīsi, sarunājoties ar pusaudzi, kas ir stāvoklī vai viena stunda, ko pavadīsi ar kādu bāreni var (iespējams, var) mainīt viņu dzīves ceļu vairāk nekā vari iedomāties.

Izpaud savas emocijas, tiktāl, cik tas nesāpina citus

Lorem ipsum
FOTO: Leta

Mums jāspēj just laimi, bailes, bēdas, dusmas, sarūgtinājumu, greizsirdību, kaisli, mīlestību… pilnu emociju spektru. Es ticu, ka tas mūs padara vairāk pazemīgus, cilvēciskus, vairāk pieņemošus un pacietīgus.

Uzskaiti savas svētības… Ikvienu. Ikkatru dienu

Lorem ipsum
FOTO: Leta

Nekad neuztver jebko par pašsaprotamu. Šajā pasaulē vienmēr ir cilvēki, kuru apstākļi ir daudz sliktāki nekā tev. Tātad beidz žēlot sevi, piecelies, esi cīnītājs kāds arī tu esi.

Baudi ikkatru brīdi kopā ar sev mīļajiem tā, it kā tas būtu pēdējais

Lorem ipsum
FOTO: Leta

Es saku saviem vecākiem un mazajam brālītim, ka viņus mīlu, cik bieži vien iespējams. Mēs esam dzīvojuši katrs savos kontinentos gandrīz desmit gadus, un tas nav viegli. Pazīstu pārāk daudz draugu, kas zaudējuši sev tuvos bez iespējas viņus apskaut vai pateikt “Es tevi mīlu” pēdējoreiz. Šādas rētām ir vajadzīgs ļoti ilgs laiks, lai tās sadzītu.

Mazāk tiesā, vairāk pieņem

Lorem ipsum
FOTO: Leta

Neviens nav perfekts. Ikvienam ir stāsts, savas cīņas, par kurām neviens nezina. Paturot šo domu prātā, tas palīdzēja man kontrolēt manu iepriekš nestabilo temperamentu.

Meditē

Lorem ipsum
FOTO: Leta

Es nekad nebiju bijusi uz viena viļņa ar savu ķermeni un iemācījusies parūpēties par sevi emocionāli, garīgi un fiziski, līdz iemācījos pareizi meditēt.

Veido sarakstus un vēl sarakstus!

 

Lorem ipsum
FOTO: Leta

Zinu, ka tas izklausās mazliet smieklīgi, bet tas mainīja manu dzīvi neiedomājamā veidā. Es kļuvu vairāk organizēta un fokusēta. Es mazāk aizmirsu. Un tici man vai nē, tas man palīdzēja iegūt pārliecību un vieglāk pārvarēt neveiksmes.

Atrod vietu, kur izpaust savas emocijas

Lorem ipsum
FOTO: Leta

Tavs ķermenis nav nekas cits kā medijs, kā kuģis – un tas var turēt tik daudz, cik spēj. Emociju pieņemšana ir svarīga, bet šo emociju atlaišana – tikpat (jā, pat labo emociju!). Atrodi veidu, kas palīdz izmantot tavas emocijas konstruktīvi. Mans ceļš ir dienasgrāmatas rakstīšana, ko daru jau no 11 gadu vecuma, mūzikas klausīšanās, dziedāšana, dejošana un skicēšana.

Seko savai sirdij, bet ņem līdzi savu galvu

Saistītie raksti
Lorem ipsum
FOTO: Leta

Pajautā sev divreiz, vai tev tiešām nepieciešams jauns kurpju pāris, kurš tev patīk, ja patiesībā tavs kurpju plaukts jau lūzt. Pajautā sev divreiz, vai tu vēlies iet uz randiņu ar viņu, jo viņš/-a tev patiešām patīk vai arī patiesībā jūties vientuļi. Dzīve ir tik īsa. Netērē savu laiku uz kļūdām, kuras varēja viegli novērst, divreiz apdomājot un patiesi parunājoties ar sevi pašu.

Avots: quora.com

LA.lv