×
Mobilā versija
Brīdinājums +17°C
Venta, Salvis, Selva
Svētdiena, 20. maijs, 2018
4. janvāris, 2016
Drukāt

10 romantiskas un iedvesmojošas Jaunā gada apņemšanās pāriem

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Jaunajā gadā, jo īpaši pusnaktī, jāiedomājas ne tikai vēlēšanās, bet jāapsola sev kāda apņemšanās, kas būs jāizdara Jaunajā gadā. Piedāvājam nedomāt ne tikai par savām individuālajām apņemšanās lietām un vēlmēm, bet tās kopīgi ar mīļoto cilvēku apspriest un īstenot Jaunajā gadā. 10 īpašas apņemšanās, kuras var kalpot kā iedvesma pāriem, apkopojis portāls Realsimple.com.

Lai ikgadējās apņemšanās “sportot vairāk, ēst veselīgāk, sasniegt jaunus karjeras pakāpienus”, paliek katra paša ziņā. Izmēģini ko jaunu! Tā kopā ar savu otro pusīti jebkurā vecumā ne tikai varēsi pavadīt vairāk laika kopā, bet arī tiekties uz kopēju mērķi. Lai Jaunā gada apņemšanās jums abiem kalpo kā jauns atspēriena un iedvesmas punkts turpmākajām 366 dienām!

Uzdot vairāk jautājumus

Jaunajā gadā apņemies partnerim vairāk vaicāt un saklausīt viņa atbildes. Pievērs lielāku uzmanību tam, ko saka tavs partneris. Tā ne tikai veicināsiet vēl labāku komunikāciju, bet arī spēsiet nedaudz vairāk uzzināt par lietām, ko ikdienas rutīnā aizmirstat. Piemēram, vari izmantot šādus jautājumus: “Kāpēc tava diena bija tik stresa pilna?” Psihoterapeite un attiecību speciāliste Estere Boikina (Esther Boykin) atzīst, ka “tieši šī ziņkārība caur jautājumu uzdošanu padarīs attiecības vairāk atspoguļojošākas un caurspīdīgākas”.

Pārvērst savu neapmierinātību jautājumos

Pirms tu saki uzreiz visu, kas ienāk prātā, apdomā savus patiesos nolūkus. Vai tiešām frāze – “Tu strādā tik daudz, ka es tevi nekad neredzu”- būs piemērota. Ko tu patiesībā vēlies ar šo pateikt? Kāpēc tu šādu frāzi lieto? Vai to tu vēlies pateikt tikai tāpēc, lai liktu savam partnerim noprast, ka vēlies vairāk laika pavadīt ar viņu kopā? Tā vietā, lai sāktu ar uzbrūkošu pārmetumu, labāk pasaki ko jaukāku: “Man tevis ļoti pietrūkst. Esmu visu dienu sailgojusies pēc tevis. Kā mēs varētu vairāk laika pavadīt kopā? Kā tu pats jūties, ka tev ir tik ilgi jāstrādā?” Protams, skaidrs ir fakts, ka partneris tāpēc neies prom no darba, bet caur šiem jautājumiem tu viņam liksi saprast par savām sajūtām, kā arī to, ko patiesībā vēlies.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+