Mobilā versija
+14.9°C
Viesturs, Viestards, Kitija
Trešdiena, 28. jūnijs, 2017
7. jūlijs, 2016
Drukāt

10 sieviešu ieradumi, kas kaitē lieliskam seksam

1. Vienveidīgas pozas

1no10
Foto - FotoliaFoto - Fotolia

No dažiem ieradumiem ir nepieciešams atbrīvoties, cik vien ātri tas ir iespējams. Runa neiet par smēķēšanas atmešanu, toties šo ieradumu pirmkārt vajadzētu atmest.

Tomēr šoreiz parunāsim par sliktiem ieradumiem seksā. No tiem var tikt vaļā tikai tad, ja ievērojami centīsieties uzlabot savu intīmās dzīves kvalitāti.
Ikvienai sievietei ir savas mīļākās pozas. Tomēr seksuālajā dzīvē viena vai divas pozas ir samērā garlaicīgi. Tāpēc centieties atrast citas pozas un interpretējiet.

  1. Vienveidīgas pozas
  2. Parasts algoritms
  3. Pasivitāte
  4. Orgasma imitācija
  5. Pārmērīga romantika
  6. Sarunas gultā
  7. Neveikla atmosfēra
  8. Pārspēlēšanās
  9. Nav priekšspēles – Nav seksa
  10. Ja mīli masturbēt – neslēp to

Pievienot komentāru

FOTO: 30 stilīga tēla idejas jaunām meitenēm ar slaidām kājām (2)Vasarā tik ļoti sevi gribas parādīt no skaistākās puses: iedegums, viegla
Ikviens dīdās, izņemot godasardzi. Zinātne aiz "grozāmgrābšļa" trakumaIkviens dīdās, varbūt izņemot vienīgi goda sardzi pie Brīvības pieminekļa. Lai tas būtu pieskarties saviem matiem, grauzt nagus, spēlēties ar apģērbu vai rokās griezt pildspalvas, tu, visticamāk, dīdies daudzas, daudzas reizes dienā.
Vasals Latgolā! Septītā “1836 enduro km” moto ekspedīcija iezīmē Latvijas austrumus. 2.dienaĀrā rasina īslaicīgs lietus, bet visādi citādi laiks braukšanai ar moci ir lielisks. Pēc brokastīm laižam pētīt Latvijas vecākās dzelzceļa stacijas noliktavas ēku, par ko vakar stāstīja "šmakovkas" Jānis.
Draugiem Facebook Twitter Google+