×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.5°C
Vilis, Vilhelms
Pirmdiena, 28. maijs, 2018
27. jūnijs, 2015
Drukāt

10 sieviešu tipi, no kurām bēg un izvairās vīrieši (10)

Foto - Fotolia © vladimirfloydFoto - Fotolia © vladimirfloyd

Paveroties apkārt, var redzēt daudzus vientuļus vīriešus. Dažāda vecuma, no dažādiem sociāliem slāņiem, ar dažādiem uzskatiem. Vienīgais,kas viņus vieno – vientulība. Uzdodot jautājumu – kāpēc tā?… jo ir taču tik daudz skaistu, jauku un vientuļu sieviešu, bet viņas sev nevar atrast otru pusīti. Aptaujājot vairākus vīriešus, izveidojās 10 sieviešu tipu sarakstu, no kurām vīrieši izvairās, vai pēkšņi pārtrauc ar viņām attiecības.

Mīļās sievietes, mēs uzreiz jūs brīdinām, tas ir subjektīvs vīriešu viedoklis. Mums nav doma jūs mācīt, mēs gribam jums palīdzēt.

1. Pārāk pašpārliecināta.

Vīrieši tādas sievietes sauc par ”azbesta vecenēm”. Viņa ar visu savu uzvedību parāda, ka viņa uz satikšanos nav atnākusi intereses pēc, bet gan, lai izdarītu tev milzīgu pakalpojumu. Viņai nekad nav laika, viņa bieži skatās pulkstenī un pārsvarā visa viņas saruna balstās uz to, cik viņai viss ir labi – darbā, mājās un pat personīgajā dzīvē. Kaut patiesībā viss ir pilnīgi pretēji. Viņa sevi nostāda tā, it kā viņa būtu mazā, neatkarīgā Šveice, kas ir atnākusi uz pārrunām ar lielo, atpalikušo Krieviju.

2. Pārāk izsmalcināta.

Šis ir vēl viens tips, kurš ļoti kaitina vīriešus, savas pārlieku izsmalcinātības dēļ. Viņa aizraujas ar ”agrīno Rodēnu”? Viņa apmeklē visus avangarda kino festivālus? Viņai ir ”kruti” draugi? Tad rēķinies ar to, ka nekas tev nesanāks. Ja vien tu neesi tāds pats, tad starp viņas paziņām tu jutīsies kā ”baltais zvirbulis” starp izsmalcinātiem hipsteriem, kuri savukārt tur jūtās kā zivis ūdenī.

3. Pārāk ”pareiza”.

Jo tuvāk tu iepazīsti šādu sievieti, jo vairāk viņa sāk kaitināt ar savu pareizumu. Viņa nedzer ne piles alkohola, nesmēķē, nodarbojas ar jogu un gulēt iet tieši 23:00. Neviļus rodas jautājums vai viņa vispār nodarbojas ar seksu  vai arī to uzskata par kaitīgu ieradumu? Jo ilgāk vīrietis ir kopā ar tādu sievieti, jo skaidrāk saprot, ka viņš nekad nevarēs būt viņš pats – ar visu savu trūkumu un slikto ieradumu bagāžu.

4. Ar maniakālu tieksmi apprecēties.

Ja tevi jau otrajā randiņā grib iepazīstināt ar vecākiem – BĒDZ! Tieši tā domā vairums vīriešu, vari nemaz nešaubīties. Tādas sievietes daudz runā par ģimeniskām vērtībām, stāsta, kā iepazinās viņas vecāki un par to, ka viņi joprojām ir kopā. Stāsta par savām iecerēm pēc iespējas ātrāk novīt savu Ģimenes ligzdiņu”. Saprotiet pareizi, ”vīriešiem nav nekas pretī pret ”ģimenes ligzdām”, viņiem vienkārši patīk, ka lietas rit savu gaitu. Tik strauja ”ģimenes ligzdas” būvēšana viņiem drīzāk asociējas ar ”sprostu”.

5. Pārliecināta, ka vīrietis ir vēl viens viņas maks.

Neviens normāls vīrietis neļaus sievietei pirmā randiņa laikā samaksāt par vakariņām vai taksometru. Bet praktiski visus vīriešus tracina, ja sievietes uzskata, ka vīrieša obligātais pienākums ir par visu maksāt. Pieticība pirmajos randiņos ir tikai apsveicama. Ja izrādīsi vēlmi pati samaksāt par savu kokteili, protams, tev to darīt neviens neļaus, bet līdz ar to tu sev būsi nopelnījusi papildus punktus. Vīrietim tas ir kā signāls: ”Man ir vajadzīgs vīrietis, nevis cilvēks, kurš tikai apmaksā manus rēķinus!”. Kaut arī pēdējā laikā var novērot pilnīgi pretēju situāciju.

6. Pārāk daudz velta uzmanību.

Ticiet, mīļās sievietes, vīriešus kaitina nevis iepriecina, pamošanās agri no rīta, saņemot īsziņu ar tekstu: ”Labrīt, mīļais!” un n-tajiem smaidiņiem un sirsniņām. Viņus kaitina, ja braucot uz darbu viņi saņem tavas bildes pidžamā ar bēdīgu seju un tekstu: ”Es ļoti ilgojos!”. Un ja vēl tās ir kaķēnu vai kucēnu bildes….ak, nē! Darbā viņš atver savus sociālos tīklus un tur tu esi atzīmējusi visas viņa bildes ar ”man patīk”. Un tad vīrietis saprot – viņš ir ielenkts. Ģenētiski, praktiski jebkuram vīrietim ir maniakāla vēlme justies brīvam. Savu brīvību viņš ir gatavs atdot tikai tai – vienīgajai, kuru viņš mīlēs. Bet, kad viņa personiskās dzīves telpā visur tiek izlikti sarkanie karodziņi – visticamāk viņš izstrādās bēgšanas plānu.

7. Vecāko klašu skolotāja.

Šīs sievietes var atpazīt jau pēc ģērbšanās stila, tas būs lietišķs kostīms un ja tas arī būs brīvā laika apģērbs, tas noteikti neizcels viņas seksualitāti. Viņa ir staigājošā enciklopēdija un viņai pilnīgi par visu ir savs viedoklis. Viņa nesaprot vienkāršu patiesību, to, ka vajag nedaudz pietēlot,kaut kur izlikties vājākai, kaut kur nedaudz muļķītei. Viņas rada ļoti daudz vīrietim neērtas situācijas, lienot iekšā ”veču” sarunās par tehniku, politiku, zinātni un biznesu.

8. Tāda, kas pārāk koncentrējusies uz savu ārējo izskatu.

Tāda sieviete visu savu dzīve velta savam ķermenim. Viņas diena dalās divās daļās – pirms un pēc skaistumkopšanas salona. Un ko mēs rezultātā iegūstam? Skaistu ārieni, gludu ādu, bet tukšu galvu… Viņa tik ļoti koncentrējas uz savu ārējo skaistumu, ka pilnīgi pametusi novārtā savu iekšējo skaistumu. Bez šaubām – vīriešiem patīk koptas sievietes, bet ne ilgstošām attiecībā, ilgstošām attiecībām tomēr vajag kaut ko vairāk.

9. Karjeriste.

Ar viņu var apspriest iekšpolitiku, biržas cenas, valūtas kursus, bet ar laiku vīrietis saprot, ka tas nav tas ko viņam vajag, jo sievietei ir jābūt citām vērtībām – ģimenei, bērniem, mājai. Ļoti bieži šādas sievietes statuss no ”otras pusītes” tiek nomainīts uz ”labs draugs”  vai ”interesants sarunu biedrs”.

10. Sieviete – kode.

Ka kodei vainas? Viņa ir bez krāsas, bez skaņas un bez sejas. Tik bieži vīrietis satiek sievieti…it kā viss ir kārtībā – labi gatavo, ir mīļa,jauka, dzīvojas pa māju… bet tik un tā kaut kā trūkst – dzirkstelītes. Viņa var kļūt par vīrieša ēnu, bet nekādi ne par vīrieša papildinājumu. Ja arī vīrietim ar šo sievietes tipa pārstāvi izveidosies kas nopietns, viņš noteikti viņu slēps no saviem draugiem. Sievietei- kodei ir unikāla spēja būt nepamanāmai, pat pašā skaļākajā un jautrākajā kompānijā.

dievietei_logo

Pievienot komentāru

Komentāri (10)

 1. Tad jau sanāk ka sievietei jābūt p

 2. Mūsdienu sieviešu problēma ir tajā kā viņas grib būt vīrieši. Neaizmirsīsim kā vīrietis ir spēcīgāks pēc noklusējuma

 3. Interesants sacerējums. Gandrīz noticēju.

 4. Daudzi no šiem punktiem parāda to, ka vīrietim jau saknē nav iemācīts uzņemties atbildību un būt vīrišķīgam, kā arī izrādīt rūpes par sievietēm, bērniem un vecākiem. Tā izaug “Alfonso” un “dīkdieņi”.

  Ir tāds izteiciens: “Neesmu pietiekami laba, lai Tu ar mani pārgulētu? Man ir vienalga. Ne Tavam priekam es esmu radīta!”

  Mīļās, nenolaidiet latiņu, lai blakus būtu vismaz kāds! Strādājiet pie savas attīstības, izglītības un veselības, iemācieties būt sievišķīgas un neielaidieties personīgās, intīmās attiecībās ar kuru katru gudrīti. Esiet izvēlīgākas, saprātīgākas un vīriešiem nāksies pielikt pūliņus, lai būtu blakus lieliskai sievietei.

 5. Nu, nu. Sieviete lien veču sarunās? Par ko tad sieviete drīkst runāt? Par laikapstākļiem un par mājas tīrīšanu?
  sievietes prioritāte ir mājas, ģimene un bērni?
  Tas ir klajš seksisms. Un, atvainojiet, šaurpierīšu idiotisms.
  Piedevām arī cenšanās ierādīt sievieti ierobežojošo lomu, sak, neko citu Tu darīt nedrīksti, kā vien fanot par jaunākajiem domestos produktiem un receptēm, kā arī bērnu autiņiem (un lieliskajiem, nevainojamajiem vīriešiem). Citādāk paliksi neprecēta (ak, vai, ko nu?!), kas sievietei laikam ir lielākā traģēdija, kas vien iespējama (un nevis tas, ka viņa sevi daudzpusīgi neattīstīs, jo tas jau nevienu neinteresē).

 6. Ja tevi jau otrajā randiņā grib iepazīstināt ar vecākiem – BĒDZ! Tieši tā domā vairums vīriešu, vari nemaz nešaubīties. Tādas sievietes daudz runā par ģimeniskām vērtībām, stāsta, kā iepazinās viņas vecāki un par to, ka viņi joprojām ir kopā. Stāsta par savām iecerēm pēc iespējas ātrāk novīt savu Ģimenes ligzdiņu”. Saprotiet pareizi, ”vīriešiem nav nekas pretī pret ”ģimenes ligzdām”, viņiem vienkārši patīk, ka lietas rit savu gaitu. Tik strauja ”ģimenes ligzdas” būvēšana viņiem drīzāk asociējas ar ”sprostu”.
  ——————————-
  protams, jo sievietes domātas tikai …!
  neviens gudrs(ha!) vecis neprecēs sievieti, ja nebūs un pirms tam vismaz kādas 5 citas pametis- ar paša .. kvaņķiem uz rokām! Liecina amizantais Uzturlīdzekļu fonda mājas lapā atrodamais saraksts ar .. alimentu nemaksātājiem. Dāmas no 1.jūlija izrāda apbrīnojami lielu interesi par šo lapu…
  Nu kuram, vajadzīga nevainīga meitene, kura līdz kāzām ni un ni nevēlas seksu un dzīvot kopā “kā draugi” vismaz gadus 5, vai ne?

 7. Lai ir laiska ka tik skaista,ka tik labi danco:)

 8. lai patiktu vecim, sievietei ir jābūt kompleksainai stulbenei, prastai un nošņurkušai dzērušakai un pīpmanīšai, kurai nekad naudu nevajag, bet kura dod rīta un vakarā, neskatoties uz savu sociālo statusu

 9. beidzot redzēt arī padomus vīriešiem – kādi vīrieši sievietēm nepatīk. Citādi rodas sajūta, ka vīrieši visi mums ir supermeņi, tikai sievietes sastāv no trūkumiem, kas nepārtraukti jāizlabo.

  • Vīrieši nav supermeni, bet viņiem nav vērts dot padomus netā vai žurnālos. Viņi to nelasa 😉 Vienkārši dzīvo dzīvi! Sievietes var tikai sapņot par to mieru, ar kādu daudzi vīrieši uztver lietas. Tāpēc viņiem arī ir labāks miegs.

Draugiem Facebook Twitter Google+