Pasaulē

10 vājprātīgi un dīvaini draudi: pensionārs ar granātu, piekakāts mauriņš, zupas tracis 16

Vīrietis draud ar ieroča fotogrāfiju

Lorem ipsum2
FOTO: Leta2

Protams, draudi ir ļoti plaši izmantota bandītu darbības metode, parasti tā iekļauj kaut kāda veida ieroci. Kāds 34 gadus vecs vīrietis no Kembridžas, Anglijas, iegāja savā vietējā Tesco veikalā un draudēja visus nogalināt nevis turot ieroci, bet gan šaujamrīka fotogrāfiju. Viņš to parādīja darbiniekiem visapkārt, bet tie nekavējoties izsauca policiju. Vīrietis tika arestēts par slepkavības draudu aizdomām, bet vēlāk viņu atbrīvoja.

Vīrietis nozaudē savu iPhone un draud nolēkt no ēkas jumta

Lorem ipsum2
FOTO: Leta2

Mēs visi būtu apbēdināti, ja nozaudētu savu viedtālruni, bet šajā gadījumā tas jau ir mazliet par traku. Kāds vīrietis no Sičuanas acīmredzot bija tik izmisis pēc sava telefona nozaudēšanas, ka izkāpa uz 25. stāvā loga apmales. Viņš atspiedās pret stiklu un piedraudēja nolēkt – bija nepieciešamas divas policijas komandas, lai dabūtu viņu atpakaļ drošībā.

Vīrietis piedraud atgūt bijušās meitenes krūts implantus

Lorem ipsum2
FOTO: Leta2

Vīrietis Vācijā, kurš samaksāja par savas divdesmitgadīgās draudzenes krūšu implantiem, vēlējās tos atgūt atpakaļ, jo viņi izšķīrās. Saskaņā ar ziņām no 2010. gada, vīrietis, identificēts kā Karstens, iedeva sievietei vārdā Anastasija naudu implantiem ar noteikumu, ka viņa apsola palikt ar viņu kopā vismaz gadu. Viņš jaunajām krūtīm iedeva 4000 erio – bet sieviete ātri vien pēc tam izšķīrās no viņa. Tad viss sarežģījās, Karstens piedraudēja iesaistīt parādu piedzinējums, ja viņa neatmaksāšot parādu. Anastasija atdeva viņam 3000 eiro, un pārējo viņi nokārtoja tiesas ceļā.


Lorem ipsum2
FOTO: Leta2

Večuks piedraud autobusa vadītājam ar antikvarāru granātu

Kāds 77 gadus vecs ķīniešu džentlmenis, vārdā Vans Šičao, bija ļoti sarūgtināts, kad autobusa šoferis apstājās pāris metrus pirms viņa pieturas.

Tā vietā, lai aizpildītu sūdzību, viņš ķērās pie nākamā “saprātīgā” soļa: nākamreiz iekāpjot autobusā, Vans mēģināja uzspridzināt sevi un vadītāju ar granātu, kura bija tikpat veca, cik viņš. Par laimi, sprāgstviela nenostrādāja, tā vien mazliet sprakšķēja un dūmoja. Kungs ātri vien tika savaldīts un vēlāk nokļuva tiesas priekšā. Kaut arī iznākums nav zināms, viņu, visticamāk, apžēloja lielā vecuma dēļ.

Vīrietis piedraud iesūdzēt tiesā restorānu par zupas neiekļaušanu

Lorem ipsum2
FOTO: Leta2

2016. gada aprīlī restorāns “Our Place” Mensfīldā, Teksasā, saņēma vēstuli no vietējā advokāta, kurš apgalvoja, ka pusdienojis viņu iestādē un nav saņēmis zupas šķīvi, kurš apsolīts viņu sestdienas īpašajā piedāvājumā. Savā vēstulē advokāts Dveins Daunings teica “ēdienkarte ir piedāvājums noslēgt līgumu no jūsu puses. Es pieņēmu šo piedāvājumu. Šī rīcība … radīja saistošu līgumu, kuram ir juridiska pilnvara… Jūs pārkāpāt līgumu, nenodrošinot zupu, kura tika solīta…” Kad restorāna īpašnieks vēstuli ielika savā Facebook lapā, tā ātri vien ieguva lielu popularitāti.


Vīrietis piedraud “attīrīt” pasauli no “Pokemon Go” spēlētājiem

Lorem ipsum2
FOTO: Leta2

2016. gada vasarā pokemoni pārņēma pasauli ar lielu trakumu. Kaut arī lielu daļu cilvēku aizrāva šī viedtālruņa aplikācija/spēle, citiem tas tik ļoti negāja pie sirds. Kāds vīrietis, vārdā Nātans Cerda acīmredzot ienīda to tik ļoti, ka savā Facebook lapā publicēja, ka viņš un viņa draugi un pat viņa māsa dosies “attīrīt” ielas no cilvēkiem, kuri meklē pokemonus, izmantojot modificētus peintbola ieročus. Policija šos draudus uztvēra nopietni un arestēja viņu par terorisma draudu izteikšanu.

Pusaudzis draud pa tālruni, lai iegūtu naudu

Lorem ipsum2
FOTO: Leta2

2009. gadā populārs kļuva pusaudžu “joku zvanītājs”, kurš bija pazīstams ar segvārdu Tairons. Viņš ierakstīja savus rupjos zvanus uz tādām vietām, kā veikals “Wal-Mart” un publiskoja YouTube.

Taču, kad Taironu, kurš īstajā dzīvē bija pusaudzis vārdā Eštons Lundbijs, parastie zvani sāka garlaikot, viņš izlēma iet uz augstākām likmēm. Dzīvajā pārraidē, kurā klausījās simtiem cilvēku, viņš pieprasīja piecus dolārus, lai piezvanītu jebkuram numuram.

Tās bieži vien bija vidusskolas vai universitātes, un Tairons izteica draudus par ēkā ievietotu bumbu, lai cilvēki tiktu ārā no skolām vai kontroldarbiem.

Kad viņš izteica draudus kādai universitātei, viņa zvanam tika izsekots līdz viņa mājām, kur viņš dzīvoja ar vecākiem. Eštonu tiesāja kā pieaugušo un iznākumā piesprieda 22 mēnešu cietumsodu, kurus jau viņš bija pavadījis pirmstiesas apcietinājumā.

Sieviete piedraud nokārtoties uz suņa saimnieka mauriņa

Lorem ipsum2
FOTO: Leta2

Losandželosas iedzīvotājai Annijai Prīsai bija apriebies, ka suņi nokārtojas uz viņas mauriņa un saimnieki aiz viņiem nesavāc. Tāpēc viņa izlēma izkārt milzīgu zīmi, uz kuras bija rakstīts: “Cilvēkam, kurš ļauj savam sunim nokārtoties uz mūsu mauriņa un to nesavāc… mēs tevi vērojam. Nākamreiz, kad tu ļausi savam sunim nokārtot dabiskās vajadzības un to nesavāksi, es personīgi tev sekošu līdz tavām mājām, novilkšu bikses un nolikšu lielu pārsteigumu uz tava durvju sliekšņa un tavas mašīnas vējstikla. Ar mīlestību, Annija.”

Bilde ar šo uzrakstu strauji guva popularitāti sociālajos tīklos, un Annijai nācās žurnālistiem paskaidrot, ka viņa to nedomāja nopietni un to nebūtu darījusi, bet ir priecīga, ka ziņa guvusi plašāku atpazīstamību.

Mamma uzraksta draudu vēstuli meitai no Santaklausa

Lorem ipsum2
FOTO: Leta2

Kāda māte, kuru bija nogurdinājusi nepaklausīgā meita, nolēma izmēģināt neierastus draudus. Viņa aizsūtīja meitai zīmīti, kurā bija rakstīts, ka viņa ir Nerātno bērnu sarakstā un viņai ir desmit dienas laika, lai nokļūtu atpakaļ Jauko bērnu sarakstā. Lai to izdarītu, viņai ir jābeidz iekaustīt māsa, runāt pretī vecākiem un jāuzkopj sava istaba. Apakšā viņa parakstījās “Es Tevi vēroju, Santaklauss”.

“Vērotājs” draud jaunajiem mājas īpašniekiem

Lorem ipsum2
FOTO: Leta2

Tai vajadzēja būt Dereka un Marijas Brodausu 1,3 miljonu dolāru vērtajai sapņu mājai, bet tā vietā viss pārvērtās par murgu. 2015. gadā, tieši pēc tam, kad viņi biji nopirkuši īpašumu Ņūdžersijā, viņi apgalvoja, ka saņēmuši trīs biedējošas vēstules. “Es esmu vērotājs… Mans vectēvs vēroja māju 1920. gados, mans tēvs to vēroja 1960. gados. Tagad ir mans laiks,” teikts pirmajā vēstulē. Pārējās vēstulēs pausta vēlme uzzināt “svaigo asiņu” vārdus (viņiem bija trīs bērni) un apsolīja “saukt un piesaistīt viņus” sev. Dabiski, viņi izbijās.

Tad Brodausi iesūdzēja tiesā bijušos īpašniekus, apgalvojot, ka viņi zināja par “Vērotāju” un neizpauda to pārdošanas laikā. Bijušie īpašnieki iesūdzēja viņus pretī, apgalvojot, ka viņiem šī lielā publicitāte ceļ neslavu un vēstules ir safabricētas. Policija veica izmeklēšanu, taču tā arī nespēja atklāt “Vērotāja” identitāti – trīs saņemtās vēstules tā arī palika vienīgās.

2016. gada martā Brodausi centās īpašumu pārdot par 1,25 miljoniem dolāru, taču pūliņi bija veltīgi. Tagad viņi vietējās plānošanas padomei prasa atļauju māju nojaukt un uzcelt divas mazākas ēkas. Uzklausīšana šobrīd atlikta līdz 2017. gada janvāra beigām.

LA.lv