×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.5°C
Rasma, Rasa, Maira
Trešdiena, 20. jūnijs, 2018
13. janvāris, 2015
Drukāt

10 viedas atziņas par stilu no Džordžo Armani (2)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

1. Būt elegantai nenozīmē krist acīs, tas nozīmē – palikt atmiņā.

2. Starpība starp stilu un modi ir kvalitātē.

3. Lēti apavi ir slikts ekonomēšanas veids. Netaupiet uz svarīgāko: apavi ir jūsu garderobes pamats.

4. Prasme izskatīties seksuāli ir saistīta ar spēju būt pārliecinātam par sevi. Tas vienlīdz ir prāta un ķermeņa stāvoklis.

5. Es priecājos, ka mūsdienās atkal ir radusies vēlme būt elegantiem. Elegance – atslēga tēlam, ko neietekmē laiks; tam, kas nekad neizies no modes; ar kuru jūs nekad neiziesiet no modes. Savus panākumus es skaidroju ar uzticību šai filozofijai. Stils man ir svarīgāks nekā īslaicīgas modes tendences.

6. Nevajag pārlieku cītīgi izvēlēties apģērbu: paši stilīgākie ļaudis izskatās tā, it kā nepieliktu nekādas pūles savam ārējam izskatam. Galu galā stils ir pašizpausmes veids, un es nedomāju, ka jebkas varētu izskatīties briesmīgi cilvēkam, kurš ir patiess pats ar sevi.

7. Melnais un tumši zilais padara figūru vizuāli slaidāku, nekā citas krāsas apģērbi. Pieturoties pie šīs krāsu gammas, jūs varat atļauties eksperimentēt ar formām un tekstūru.

8. Mūsdienās pieaug aksesuāru nozīme, tāpēc ieguldiet naudu drēbēs, jostās, somās, kaklasaitēs u.tml. Tad jūs varēsiet atjaunot savu garderobi atkal un atkal. Atcerieties par krāsām, kuras nēsājat, un pērciet piemērotus aksesuārus. Turklāt ņemiet vērā, ka ar pelēko krāsu jūs varat nēsāt gan melno, gan brūno. Pulkstenis ir viena no svarīgākajām lietām, kuru jūs nopirkstiet, tas daudz pasaka par cilvēku.

9. Izvēlieties neitrālu krāsu audumus, bez spožiem rotājumiem – tie no modes aspekta kalpos ilgāk.

10. Rūpīgi izvēlēts aromāts var kļūt par jūsu atšķirības zīmi. Tas ir pirmais, ko jūt cilvēki, kad jūs ienākat telpā un pēdējais, kas pazudīs, kad jūs aiziesiet.

Izmantots raksts no top.thepo.st

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. esmu vienás domás ar Dzordzo !

  2. Te redzamais Dž. Armani izskatās kā mums zināmā Arvīda Janoviča Pelšes brālis – tik līdzīgi no ģīmja !

Draugiem Facebook Twitter Google+