Mobilā versija
+4.1°C
Renāte, Modrīte, Mudrīte
Pirmdiena, 24. oktobris, 2016
26. jūnijs, 2014
Drukāt

100 gulbji Latvijas simtgadei

Foto - Ilze GalkinaFoto - Ilze Galkina

Gulbenes novada pašvaldības telpās jau patlaban ir simt gulbji. Tie tapuši no visdažādākajiem materiāliem, tostarp izcepti kā rupjmaize.

Gulbenes novadā, gaidot Latvijas valsts proklamēšanas 100. gadadienu 2018. gadā, deputāti pieņēmuši lēmumu par godu šai jubilejai izsludināt konkursu 100 gulbju izveidošanai. Tie tiks uzstādīti kā vides objekti gan pilsētā, gan pagastos.

Lēmumā uzsvērts, ka akcijas mērķis ir iegūt kvalitatīvu, izteiksmīgu un tehniski izstrādātu Gulbenes novada simbola gulbja materializēšanu telpā un laikā, reizē veicinot novada atpazīstamību visplašākajā mērogā. Darba skices un detalizētu gulbja īstenošanas aprakstu dalībnieki var iesniegt līdz 2018. gada 4. maijam – Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienai, bet dabā realizēt līdz 18. novembrim – Latvijas Republikas proklamēšanas dienai. Gulbenes novada simbolam gulbim kā vides objektam jābūt vienā dimensijā, ne mazākam par vienu metru. To var izgatavot no jebkādiem materiāliem, kas piemēroti āra un klimatiskajiem apstākļiem, pastāvēšanas ilglaicīgumu plānojot vismaz desmit gadiem.

Pievienot komentāru

Nosauc Latvijas turīgākās biedrības - Latvijas Futbola federācija līderosBiedrības ar vislielākajiem ieņēmumiem 2015. gadā bija Latvijas Futbola federācija (LFF), Latvijas Sarkanais Krusts (LSK) un Latvijas Olimpiskā komiteja (LOK), liecina SIA "Firmas.lv" un nacionālās informācijas aģentūras LETA izdevumā "Latvijas biznesa gada pārskats 2016" publiskotais Latvijas finansiāli turīgāko biedrību "Top 100".
Dabas saimniecību "Lielkrūzes" piemeklējusi postoša ugunsnelaime (6)Vakar plašs ugunsgrēks bija izcēlies Jaunpiebalgas pagasta ekosaimniecībā "Lielkrūzes", kur aizdegās vairākas saimniecības ēkas un viesu mājas jumts.
Draugiem Facebook Twitter Google+