Mobilā versija
Brīdinājums +19.5°C
Melānija, Imanta
Sestdiena, 19. augusts, 2017
4. novembris, 2014
Drukāt

105 gadu jubilejā sumina madonieti Annu Viļumsoni

Publicitātes fotoPublicitātes foto

105 gadu gadu jubileju otrdien, 4. novembrī, svin madoniete Anna Viļumsone, kuru sveikt bija ieradušies radi, bijušie kolēģi, kā arī Madonas novada pašvaldības pārstāvji, informē Madonas novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Edīte Miķelsone.

Viņa klāsta, ka Annas kundze vēl joprojām spēj saklausīt, runāt un priecāties. Uz jautājumu “Kāds ir tava ilgā mūža noslēpums?”, Annas kundze atbildējusi: “Galvenais dzīvē ir smaidīt un priecāties. Kāpēc gan to nedarīt? Tas taču ir par brīvu! Tas nekas, ja citi domās, ka tu esi drusku jocīgs.” Jubilārei vienmēr ļoti svarīgs bijis arī veselīgs dzīvesveids – kustēšanās un darbošanās, svaigi un dabīgi produkti.

Savulaik sirmgalve strādājusi Madonas novadpētniecības un mākslas muzejā, kā arī kādreizējās Madonas rajona padomes finanšu nodaļā par sekretāri. Kad veselība bijusi labāka, Annas kundze mīlējusi daudz lasīt, klausīties radio, kā arī skatīties izglītojušus televīzijas raidījumus.

Radi, draugi un bijušie kolēģi Annu raksturo kā ļoti gaišu, labestīgu un izpalīdzīgu cilvēku. Jubilāres bijusī kolēģe Jeuženija par jubilāri saka: “Viņa nekad nedusmojas. Pat tajos brīžos, kad drusku gribas lādēties. Vienmēr visu uztver ar mieru. Un tā dzīve viņai nav bijusi pati vieglākā.”

Šā gada 1. novembrī Madonas novadā reģistrētas 111 personas, kuras vecākas par 90 gadiem. 7. novembrī apaļu – 100 gadu jubileju – svinēs novadniece Monika Valpetere, piebilst pašvaldībā.

Pievienot komentāru

Katrs pats sava darba stāža detektīvs (7)Pieprasot vecuma pensiju, laikus jāsavāc dokumenti par darba mūžu līdz 1996. gadam
Valsts apmaksāto studiju vietu sadale tradīciju varā (1)Darba tirgus prognozes valsts apmaksāto studiju vietu sadali ietekmē tikai daļēji
Draugiem Facebook Twitter Google+