Mobilā versija
+2.4°C
Mirdza, Žanete, Žanna
Ceturtdiena, 23. marts, 2017
4. novembris, 2014
Drukāt

105 gadu jubilejā sumina madonieti Annu Viļumsoni

Publicitātes fotoPublicitātes foto

105 gadu gadu jubileju otrdien, 4. novembrī, svin madoniete Anna Viļumsone, kuru sveikt bija ieradušies radi, bijušie kolēģi, kā arī Madonas novada pašvaldības pārstāvji, informē Madonas novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Edīte Miķelsone.

Viņa klāsta, ka Annas kundze vēl joprojām spēj saklausīt, runāt un priecāties. Uz jautājumu “Kāds ir tava ilgā mūža noslēpums?”, Annas kundze atbildējusi: “Galvenais dzīvē ir smaidīt un priecāties. Kāpēc gan to nedarīt? Tas taču ir par brīvu! Tas nekas, ja citi domās, ka tu esi drusku jocīgs.” Jubilārei vienmēr ļoti svarīgs bijis arī veselīgs dzīvesveids – kustēšanās un darbošanās, svaigi un dabīgi produkti.

Savulaik sirmgalve strādājusi Madonas novadpētniecības un mākslas muzejā, kā arī kādreizējās Madonas rajona padomes finanšu nodaļā par sekretāri. Kad veselība bijusi labāka, Annas kundze mīlējusi daudz lasīt, klausīties radio, kā arī skatīties izglītojušus televīzijas raidījumus.

Radi, draugi un bijušie kolēģi Annu raksturo kā ļoti gaišu, labestīgu un izpalīdzīgu cilvēku. Jubilāres bijusī kolēģe Jeuženija par jubilāri saka: “Viņa nekad nedusmojas. Pat tajos brīžos, kad drusku gribas lādēties. Vienmēr visu uztver ar mieru. Un tā dzīve viņai nav bijusi pati vieglākā.”

Šā gada 1. novembrī Madonas novadā reģistrētas 111 personas, kuras vecākas par 90 gadiem. 7. novembrī apaļu – 100 gadu jubileju – svinēs novadniece Monika Valpetere, piebilst pašvaldībā.

Pievienot komentāru

Gunti Ulmani bez pases neielaiž Saeimā; eksprezidents apvainojies (17)Bijušais Valsts prezidents Guntis Ulmanis nav ielaists Saeimas ēkā, trešdien vēstīja raidījums “LNT Ziņas Sešos”.
Vēl vesels un spēka gados, bet jau pensijā (16)Politiski neērto ieceri reformēt izdienas pensiju sistēmu esošajā sasaukumā, visticamāk, nekustinās
Draugiem Facebook Twitter Google+