×
Mobilā versija
+7.9°C
Līksma, Bārbala
Trešdiena, 25. aprīlis, 2018
10. janvāris, 2015
Drukāt

Atvadās no Kurzemē bojā gājušā kaitbordista (22)

Foto: 123RFFoto: 123RF

Sestdien Milzkalnē, Šlokenbekas muižas lielajā zālē, pēdējā gaitā tiks izvadīts pagājušās nedēļas nogalē Kurzemē bojā gājušais kaitbordists Renārs Mileika.

Atvadu ceremonija notiks no plkst.12 līdz 14. Zemes klēpī Mileiku guldīs Veļķu kapos Tukumā plkst.14.30.

Ģimene un tuvinieki izsaka vislielāko pateicību visiem, kas palīdzēja un atbalstīja šajās grūtajās dienās.

Jau ziņots, ka Rojas novada Ģipkā otrdien kāds vietējais iedzīvotājs atrada pagājušās nedēļas nogalē jūrā pie Kolkas pazudušā kaitbordista līķi.

Vīrietis atrasts ar visu dēli apmēram 20 kilometrus no vietas, kur viņš bija devies jūrā.

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) izvērtēs kaitbordista glābšanas darbus, un Iekšlietu ministrija sadarbībā ar pašvaldībām meklēs iespējas uzlabot glābšanas servisu.

Pievienot komentāru

Komentāri (22)

 1. Ļoti vēlos ielikt Elitas Veidemanes viedokli.Parakstos zem katra vārda,,Mēs varam stundām runāt par to, ka tas ir neprāts – kaitot vētrainā ziemas jūrā, par to, ka Renārs, to darot, ir bijis bezatbildīgs un tā tālāk. Bet tādi kā viņš vienmēr meklē okeāna augstāko vilni, kalna stāvāko nogāzi vai pavasara straujāko upi. Un katrā ziņā to atrod. Varbūt pēdējo reizi – tomēr atrod. Bez tādiem kā viņš pasaule nebūtu tik dažāda, un varbūt viņi pie mums nāk ar savu pārdrošību, lai mēs sevī atrastu to siltumu, par kuru merkantilajā dienu steigā esam aizmirsuši?…”

 2. Jā.. tieši par to, ka bijis sirsnīgs labs cilvēks..

  jo sākumā ari domāju kā milzkalnietis raksta – pargalvība. Bet sirsnība un krietnums.. tamdēļ arī tik daudzi pat sveši pavelkas. cilvēka raksturam ir ļoti ļoti liela loma. Pat aizejot viņš deva pozitīvisma lādiņu, ko var sajust svešs. Kaut nu viņš ātri būtu zaudējis samaņu un atslēdzies un būtu iespējami viegli… Redziet kā brīnumaini darbojas lādiņš, ko palaid pasaulē – tu palaid un sveši cilvēki sajūt un uz to atsaucas..

  Mēs daudzi sveši no visas Latvijas dēļ laba cilvēka būtu gatavi iet un darīt ko vajag, ja vien varētu viņu izglābt.

 3. sākumā nebiju tik labvēlīgi noskanota. Bet iebraucot jautājumā, šķiet, ka bij labs pozitīvs cilvēks. Zaudēt ikvienu labu cilvēku ir zaudējums mums visiem. Tamdēļ mēs esam ar jums – draugiem un tuviniekiem. Jūs esat lieliski – bijāt saliedēti un izturēti.

 4. Man arī no sirds žēl. Nepazinu puisi, bet no sirds izsaku līdzjūtību tuviniekiem.

 5. …puisis pārvērtēja savas zināšanas par dabasspēkiem ! Žēl ,protams !Bet ……. Tagad mums drosmīgu un varonīgu cilvēku ,izrādās , ir daudz …!? Kaut vai Maximas glābēji ! Renārs gribēja sevi pierādīt kā vīrietis …drosmīgs , azartisks !!! Ir mums visiem zināms arī cits ,,drosmīgs un nacionālais varonis ,, – Valsts ziņnesis Rinkēvičs – ar tādā pašā statusā ! Kur tad vienlīdzības zīme liekama ?…

 6. Negribas jau novēlēt,bet ļauno komentāru raksītāji visu saņems atpakaļ!
  Lai vieglas smiltis Renāram!
  Man ļoti ļoti žēl jauko čalīti!

  • Kāpēc tik ļauni komentāri?Paldies Dievam,ka Jūs dzīvi,tikai nezinām neviens kā aiziesim aizsaulē.
   Līdzjūtību izsaku visiem Renāra mīļajiem.Lai Renāra dvēselītei viegli debesu valstībā.

 7. ***
  Jāslavē cilvēki, kuri ar savu iejūtīgo attieksmi, rīcību, darbu padara citiem gaišāku dzīvi – to mēs diemžēl parasti aizmirstam un uzskatām ka tā tam ir jābūt … pārgalvji parasti saņem to, ko negaida paši no sevis!
  Līdzjūtība tuviniekiem!

 8. Svētdien gaidāma jauna vētra…Dzīvo ātri, mirsti jauns!

 9. Nekad neesmu pazinusi Renāru…kad tas viss notika,palūkojos draugiem.lv foto galerijas,dienasgrāmatu,un ziniet,es sapratu,kapēc tik liela atsauciba,daudz draugu…drīzāk sajutu… līdzīgas sajūtas bija,kad aizgāja Mārtiņš Freimanis…Renārs ir bijis cilvēks ar milzu pozitīvismu,ar dzirkstelīti,mīlējis dzīvi,steidzies dzīvot-ātri,piepildīti,skaisti,krāsaini…Bijis sirsnīgs cilvēks un labs draugs.Un par to cilvēki viņu mīl!Cilvēks mirst tikai tad,kad viņu aizmirst tie,kas viņu mīlējuši…No visas sirds jūtu līdzi vecakiem,draugiem,kolēģiem,visiem viņa mīļajiem.Patiesi žēl,ka tas tā ir noticis…Lai vieglas smiltis…

  • Vispirms: līdzjūtība tuviniekiem,visiem,kas viņu pazina….
   Pilnībā piekrītu,es arī paskatījos profilu….un,kļuva tik skumji,jauns,skaists,atraktīvs,mīļu smaidu…nu,GAIŠS UN PATĪKAMS CILVĒKS ….un….tad: VIŅA VAIRS NAVA,TĀDS POZITĪVISMS laikam ari Debesīs vajadzīgs,labie dzīvo ĀTRI ;(
   Lai vieglas smiltis………………………………………..

 10. Dalies ar cilvēkiem un pasauli ar savu pozitīvo enerģiju – vārdos, darbos, smaidos. tad pozitīvo no cilvēkiem un pasaules saņemsi atpakaļ simtkārtīgi. Tieši tāpēc ka Renārs bija pasaulei labs…cilvēki atsaucās…bija vienoti….naktī savu nakts miegu netaupot gāja un meklēja viņu gar jūras krastu..paldies Dievam jūra atdeva viņu …kaut niecīgs mierinājums vecākiem…ka būs ko apglabāt….jo to sāpi jau neviens nesapratīs, kurš pats nevienu nav zaudējis….lai miers viņa dvēselei

 11. Dalies ar cilvēkiem un pasauli ar savu pozitīvo enerģiju – vārdos, darbos, smaidos. tad pozitīvo no cilvēkiem un pasaules saņemsi atpakaļ simtkārtīgi. Tieši tāpēc ka Renārs bija pasaulei labs…cilvēki atsaucās…bija vienoti….naktī savu nakts miegu netaupot gāja un meklēja viņu gar jūras krastu..paldies Dievam jūra atdeva viņu …kaut niecīgs mierinājums vecākiem…ka būs ko apglabāt….jo to sāpi jau neviens nesapratīs, kurš pats nevienu nav zaudējis….lai miers viņa dvēselei

 12. tāpēc, ka tāpēc….ir labi cilvēki….dots devējam atdodas…

 13. Vai kāds ir izrēķinājis, cik valstij izmaksāja šī *** glābšanas akcija? **

  • kā vispār var tik briesmīgus komentārus likt, ja neko nezina par šo cilvēku….pirms izsakies par ākstu, padomā…kas esi Tu pats, neviens nav pasargāts no nelaimes….

 14. LĪDZJŪTĪBU tuviniekiem

 15. seit nava vietas , anonimajiem komentaristiem kas pat neciena aizgajuso pieminju,

 16. Katru dienu mirst gana daudz jaunu, labu cilvēku. Kādēļ tieši ap viņu tāda ažiotāža…? Kādēļ tieši viņu meklē gluži vai visas valsts iestādes???

Draugiem Facebook Twitter Google+