Mobilā versija
Brīdinājums +15.6°C
Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta
Sestdiena, 27. maijs, 2017
20. jūlijs, 2016
Drukāt

12 biežāk sastopamie ģimenes locekļu tipi. Noskaidro, pie kura piederi tu!

1. Aprūpētājs

1no13
Foto - Shutterstock.comFoto - Shutterstock.com

Katra ģimene ir unikāla, taču tajā pašā laikā līdzīgi uzvedību un personību tipi mēdz parādīties atkal un atkal, ik katrā dzimtas kokā. Kad tu domā par saviem tuvākajiem radiniekiem, cik daudz no sekojošajiem rakstura tipiem tu spēj atpazīt?

Foto – Shutterstock.com

Ikvienā ģimenē ir vajadzīgs vismaz viens aprūpētājs. Šis ir tas cilvēks, kurš visu citu vajadzības liek priekšā savējām un vienmēr vēlas uzzināt, kā tev klājas, kā iet pa darbu un vai tev ir nepieciešama palīdzība. Aprūpētājs atnesīs tev zupu, kad esi slims un ar prieku noklausīsies tavu stāstu par nesenāko attiecību drāmu.

 1. Aprūpētājs
 2. Kontrolētājs
 3. Samierinātājs
 4. Jucekļa un nekārtības ieviesējs
 5. Klusais
 6. Klauns
 7. Sarkastiskais
 8. Savienotājs
 9. Skaļrunis
 10. Šefpavārs
 11. Visēdājs
 12. Sliņķis
 13. Kura loma ģimenē ir tev?

Pievienot komentāru

Pacel kempingu nākamajā līmenī! Ģimenes ārsts un medmāsiņa uzceļ dizaina telti par 1,6 miljoniemPāris uzbūvēja apjomīgu 1,6 miljonus dolāru vērtu TELTS māju Kvīnslendas lietusmežā – un tagad guļ, skatoties uz zvaigznēm.
No iesācēja par lietpratēju: 5 padomi jaunajiem kaligrāfiemJa vēl nesen uz kaligrāfijas rakstiem lūkojāmies vēstures grāmatās un uzskatījām to par ko senatnīgu, tad jau tagad šī rakstības māksla ieguvusi teju vai modes lietas statusu.
Draugiem Facebook Twitter Google+