×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.9°C
Anšlavs, Junora
Piektdiena, 25. maijs, 2018
25. maijs, 2015
Drukāt

12 gadus vecs bērns nopērk auto un ar draugiem vizinās pa Rīgu (3)

Foto - LETAFoto - LETA

Rīgā aizvadītajā nedēļā konstatēts kāds 12 gadus vecs zēns, kurš iegādājies automašīnu un vizinājies pa Rīgu, informēja Rīgas pašvaldības policijā (RPP).

RPP darbinieki patrulēšanas laikā 21.maija vakarā ap plkst.21 Veldres ielas malā ievērojuši kādu automašīnu bez valsts reģistrācijas numura zīmēm. No spēkrata policistu acu priekšā izkāpusi pusaudžu kompānija, tostarp no vadītāja sēdvietas puses izkāpis pusaudzis. Noskaidrots, ka spēkratu nav ne tikai numurzīmju, bet arī derīgas tehniskās apskates. Tā nav izsludināta meklēšanā.

Sarunā ar jauniešiem uzzināts, ka pie stūres sēdējis un auto vadījis 12 gadus vecs zēns. Viņa draugi pie sludinājumu portālā atrastās un par 200 eiro nopirktās automašīnas tikuši Saulkrastos un ar to atvizinājušies līdz lielpilsētai. Par konstatēto informēta Valsts policija.

Visi trīs bērni nogādāti dzīvesvietās un nodoti vecākiem, ar kuriem veiktas pārrunas. Profilaktisko pārrunu protokols noformēts arī mazā šofera vecākiem un svaigi iegādātās automašīnas atslēgas nodotas nepilngadīgā autovadītāja mātei.

Lietas materiāli nosūtīti Bērnu likumpārkāpumu profilakses nodaļai.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Visu cieņu, no Saulkrastiem nemaz tik viegli Rīgā netiksi, līkumu līkumi

  2. Ha, ha. šo lasot atminējos savu jaunību, kur 90-to gadu vidū 12- 14 gadus jauni zaļknābji laukos sametāmies un nopirkām vecu moskviču ar teju pilnīgi gludām riepām un vizinājamies vairākus gadus. Neviens gailis pakaļ nedziedāja kaut arī visa apkārtne par to bija liets kursā. Pēc skolas strādājām melnu muti, lai nopirktu degvielu vai izkauktu vecākiem naudu, pēc tam sākām vākt krāsaino metālu no pamestām padomju fermām.. ehh, kādi laiki bija, grāmatu varētu uzrakstīt, vēl tagad atmiņā M-408 pirmās sērijas salona smarža : D

    • +1 Mūsdienu zeņķi šitādu fīlingu neizbaudīs. Pats atceros kā šajā vecumā jaucu Zapīšus… Tie tik bij laiki – mašīnu cenas bija smieklīgas un degviela vēl lēta. Žēl ka komentāriem nevar uzspiest “like”…

Draugiem Facebook Twitter Google+