×
Mobilā versija
Brīdinājums +22.1°C
Alberts, Madis
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
22. maijs, 2017
Drukāt

12 gadus vecs zēns nokrīt no septiņu metru augstuma

Foto: NMPDFoto: NMPD

Ilustratīvs foto

Aizvadītajā diennaktī Zemgalē draugu kompānija iekļuva pamestā teritorijā un uzkāpa uz ēkas jumta, kā rezultātā kāds 12 gadus vecs zēns nokrita no apmēram septiņu metru augstuma, aģentūru LETA informēja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Inga Vītola.

Zēns kritiena rezultātā guva galvas, mugurkaula un rokas nopietnas traumas. Notikuma vietā zēnam palīdzību sniedza divas mediķu brigādes, tostarp ārsta speciālista brigāde. Puisis tika nogādāts Bērnu klīniskās universitātes slimnīcā.

Vakar Kurzemē, lēkājot pa batutu, krita kāds astoņus gadus vecs zēns. Bērns guva galvas un muguras traumas.

Savukārt Rīgas reģionā šūpojoties no aptuveni divu metru augstuma krita kāda 11 gadus veca meitene, kura ar mugurkaula traumu tika nogādāta slimnīcā.

Rīgas reģionā no apmēram desmit metru augstuma krita arī kāds 41 gadus vecs vīrietis, kurš guva muguras un kājas traumas. Vīrietis vidēji smagā stāvoklī tika nogādāts slimnīcā.

Mediķi atgādina, ka pieaugušajiem ar bērniem jāpārrunā viņu nodarbes. Vecākiem jārūpējas, lai bērni nespēlētos pamestās vietās vai teritorijās, kur atrodas augstceltnes vai augstas vietas, jo tādējādi iespējams gūt smagas traumas.

Kopumā aizvadītajā diennaktī NMPD saņēmis 1158 izsaukumus, no kuriem 213 bijuši saistīti ar traumām un negadījumiem.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+