×
Mobilā versija
+6.6°C
Mirta, Ziedīte
Ceturtdiena, 19. aprīlis, 2018
14. augusts, 2014
Drukāt

12 iemesli, kāpēc nekad nedrīksti padoties!

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Piestiprini pie sienas un pārskati, it īpaši tad, kad vajadzīga motivācija!

1. Kamēr esi dzīvs, viss ir iespējams.
Vienīgais attaisnojošais iemesls, kad vari padoties, tā ir tava nāve. Līdz tam brīdim, kamēr esi dzīvs (vesels un brīvs), tev ir izvēle veikt mēģinājumus atkal un atkal, lai beidzot viss izdotos.

2. Esi reālists.
Varbūtība, ka apgūsi kaut ko no pirmās reizes, ir ļoti maza. Ir vajadzīgs laiks, lai to visu iemācītos, tāpēc noteikti pieļausi kļūdas. Mācies no tām.

3. Tu esi stiprs.
Tu esi stiprāks, nekā pats iedomājies. Ar vienu mazu neveiksmi nepietiek, lai apstādinātu ceļu pretī veiksmei. Novēli sev, lai nepietiktu pat ar 10, 100 un 1000 neveiksmēm!

4. Izpaud sevi.
Ja negribi būt atpazīstams, tā ir vājuma pazīme, un liecina par to, ka esi padevies. Ej un parādi sevi apkārtējai pasaulei, un pats sev arī. Tu vari un tu panāksi to, ko vēlējies izdarīt. Tu cietīsi neveiksmi tikai tad, kad padosies.

5. Vai tas ir izdarīts iepriekš?
Ja kāds to ir varējis izdarīt, tad to varat arī tu. Pat ja tikai viens cilvēks pasaulē mācēja sasniegt to pašu, ko vēlies tu. Tam ir jākļūst par pietiekami svarīgu iemeslu, lai nekad nepadotos.

6. Tici saviem sapņiem.
Nenodod pats sevi. Dzīvē var būt daudz cilvēku, kuri teiks, ka gribi sasniegt neiespējamo. Neļauj nevienam graut savus sapņus.

7. Ģimene un draugi.
Atļauj cilvēkiem, kurus mīli, kļūt par iedvesmotājiem tajā, lai neatlaidīgi turpinātu virzīties tālāk. Iespējams, tev būs jāmēģina skatīties no cita redzes loka, vairāk mācīties, vairāk praktizēt, bet nekad nepadodies.

8. Ir cilvēki, kuri atrodas sliktākā stāvoklī nekā tu.
Tieši tagad ir daudz cilvēku, kuri atrodas sliktākā situācijā un sliktākā apkārtējā vidē, nekā tu. Vai tu gribētu atteikties no skrējiena piecu kilometru garumā? Padomā par cilvēkiem, kuri nav pat spējīgi staigāt – cik daudz viņi būtu gatavi atdot par iespēju katru dienu noskriet piecus kilometrus!

9. Uzlabo savu pasauli.
Kad tu sasniegsiet visu, ko vēlējies sasniegt, tu vari izmantot savu veiksmi, lai veiktu izmaiņas pasaulē vai atsevišķu cilvēku dzīvē.

10. Tu esi pelnījis laimi.
Nekad neļauj nevienam teikt pretējo. Tu esi pelnījis laimi un veiksmi. Saglabā šo sajūtu un nekad nepadodies, kamēr nesasniegsi savu galamērķi.

11. Iedvesmo citus.
Kalpo par iedvesmas avotu citiem, atsakoties padoties. Kas to lai zina, ko var sasniegt kāds cits, pateicoties tam, ka tu pats nekad nepadevies un kļuvi par iedvesmas avotu?

12. Tu jau esi tik tuvu.
Bieži, kad jūti, ka gribi padoties, tu atrodies tik tuvu tam, lai veiktu milzu soli uz priekšu. Jebkurā brīdī tu vienmēr atrodies par mata tiesu no veiksmes.

dievietei_logo

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+