×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.8°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
3. janvāris, 2015
Drukāt

12 mēnešu plāns, kā sakārtot un atvieglot ikdienu

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Kad lielās svinības noslēgušās un brīvdienas pamazām tuvojas to izskaņai, laiks atgriezties ierastajā dzīvē! Šai sakarā piedāvājam vienkāršu, “MSN” apkopotu, 12 soļu plānu, kā mājoklī un arī dzīvē ieviest vairāk kārtības, ik mēnesi izdarot vienu lietu!

Janvāris

Kad svētki aizvadīti, beidzot vari veltīt laiku virtuves un ledusskapja sakārtošanai. Atbrīvojies no ēdiena atlikumiem, par kuriem skaidri zini, ka tie vairs netiks ēsti, kā arī izvēlies veselīgākas alternatīvas našķiem un pusfabrikātiem, kas atrodami krājumos.

Februāris

Sakārto mājās atrodamos dokumentu un papīru kalnus! Atbrīvojies no visa vecā un liekā, kā arī ievies kārtību svarīgākajās mapēs!

Marts

Sarīko lielo pavasara tīrīšanu! To dari pēc principa – glabā mājās to, kas ir skaists vai vērtīgs. Ja redzi, ka vietu aizņem lietas, kas tikai krāj putekļus, ziedo tās labdarībai vai piesaki savu dalību kādā krāmu tirdziņā.

Aprīlis

Ja tev ir dārzs, šomēnes ir īstais brīdis, kad ķerties pie tā sezonas darbiem. Vispirms iztīri darbarīku noliktavu, pārliecinies, vai nekas nav salūzis un nolietots vai pazaudēts, lai jau pavisam drīz varētu uzsākt stādīšanas un kopšanas darbus!

Maijs

Maijā vari veltīt laiku vaļaspriekiem, sporta veidiem un brīvā laika nodarbēm paredzēto priekšmetu sakārtošanai. Atbrīvojies no neskaitāmajām kastēm un beidzot izpēti, kas atrodams skapju dziļākajos stūros!

Jūnijs

Sākoties jūnijam, pa rokai noliec visu, kas nepieciešams, dodoties sauļoties un peldēties. Nodrošinies ar aizsargkrēmiem un izpēti, kādā stāvoklī ir bērnu iecienītās ūdens rotaļlietas.

Jūlijs

Ja vasaras nogalē plāno doties tālākā braucienā, jūlijā vari pārbaudīt visus spēkratus un to tehnisko aprīkojumu, iekļaujot ne tikai automašīnu, bet arī velosipēdu un skrituļslidas.

Augusts

Lai izvairītos no pēdējā brīža panikas, bērniem atsākot vai uzsākot skolas gaitas, sāc pamazām iegādāties tai nepieciešamās lietas. Tāpat vari apdomāt pašas izglītošanos un pieteikties kādiem kursiem vai atsāk nodarboties ar sen aizmirstu vaļasprieku!

Septembris

Lai gan septembrī vēl baudām atvasaru, nebūt nav par vēlu sākt gatavoties ziemai. Izvērtē, kāda siltināšana nepieciešama mājoklim un novērs iespējamās ķibeles laikus.

Oktobris

Beidzoties vasarai, iestājoties rudenim un tuvojoties ziemai, tava garāža (ja tāda ir), ļoti iespējams ir stāvgrūdām pilna ar visdažādākajiem priekšmetiem. Sakārto tos pēc piederības, lai, uzsniegot pirmajam sniegam, nebūtu stundām ilgi jāmeklē sniega lāpsta!

Novembris

Ja zini, ka gada nogalē uzņemsi viesus, sāc tam gatavoties jau novembrī! Pārbaudi gultasveļas un dvieļu krājumu, kā arī reālās iespējas ciemiņus izguldīt, aiztaupot lieku pirmssvētku stresu!

Decembris

Decembrī vari, gatavojoties svētkiem un kārtojot māju, atbrīvoties no visa liekā, ziedojot nevajadzīgās mantas labdarībai. Tā būsi ne tikai paveikusi ko labu, bet arī gūsi svētku noskaņu!

vina_delfi

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+