×
Mobilā versija
Brīdinājums +17°C
Janīna, Linda
Otrdiena, 21. augusts, 2018
21. jūnijs, 2017
Drukāt

11 padomi, kā ceļot kopā ar vīra un saviem vecākiem

Foto - Shutterstock.comFoto - Shutterstock.com

1. Mazāk spontanitātes, vairāk plānošanas

Manus sencīšus nav viegli iekustināt, tāpēc braucienus ar viņiem es plānoju ļoti rūpīgi, burtiski pa dienām, cenšoties izslēgt liekas pārvietošanās, izvēlēties tikai tās vietas, kuras patiešām interesē, gada laiku, kad tas ir visfeinākais, komfortablākais.

Uzreiz jāatsakās no domas, ka savu vecāku kompānijā apskatīsiet visu, ko esat ieplānojuši: visticamāk, kā rāda mana pieredze, jūs redzēsiet mazāk, nekā ja ceļotu vieni.

2. Izvēlieties tikai taisnos reisus 

Ja vecāki nedzīvo galvaspilsētā, viņiem jau tā jākuļas pie jums. Tāpēc jācenšas braucienu plānot bez liekas pārsēšanās. Ļaudīm brieduma gados – jo mazāk pārsēšanos, jo labāk.

3. Izvēlieties dzīvesvietu iespējami tuvāk lidostai

Es cenšos izvēlēties viesnīcu tuvāk lidostai, lai būtu ērta pārvietošanās.

4. Liela uzmanība jāpievērš viesnīcai vai apartamentiem

Cilvēki, kurus nav viegli iekustināt, vairāk laika pavada viesnīcā nekā, ja ceļojat, piemēram, ar vīru. Tēvam ir ciešs dienas grafiks, piemēram, jāieplāno pusdienlaika snauda, tādēļ es esmu spiesta šo laiku pavadīt ar viņu. Tāpēc cenšos izvēlēties iespējami ērtu viesnīcu, lai man tur būtu, ko darīt.

Skatos, lai ir iespēja norobežoties, vēlams, lai ir divas tualetes.

5. Pēc iespējas īsāki kājām ejamie attālumi

Manā gadījumā tas īpaši attiecas uz tēvu, jo viņš ir gados un nevar noiet lielus gabalus. Ja braucu ar viņu, jāskatās, lai nav lielas staigāšanas un daudz pakāpienu. Var izmantot taksometru vai paņemt gidu ar automobili vai autobusu, lai pilsētu vai citu tūrisma vietu apskatītu komfortabli.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+