Horoskopi un mistika
Ezoterika

12 patiesības, par kurām jāatceras, ja uzticies savai dvēselei0

Foto – LA.lv

Patiesā esamība

”Tev nav dvēseles – tu pats arī esi dvēsele. Tev ir ķermenis.” (Rakstnieks Klaivs Steipls Lūiss).

Dažkārt mēs uzskatām dažus cilvēkus par “bezdvēseliskiem”, bet dvēsele nav kaut kas, kas mums var piemist, bet var arī nepiemist. Dvēsele arī ir mūsu patiesā esamība.

Sadzīvē esam tikai ēnas tam, kas mēs esam patiesībā. Bet tāpēc mums tik viegli aizmirst, kas esam, kur ejam, un visu, kas mēs varam būt. Dažkārt mums vienkārši vajadzīgs mazs atgādinājums.

Lūk, 12 patiesības, par kurām tev vienmēr vajadzētu atcerēties. Jo to vēlas tava dvēsele!

Tu esi tur, kur tev jābūt

Tava dvēsele vēlas, lai tu atceries, ka visam ir iemesls un nekas nenotiek gadījuma dēļ. Tici: viss, kas notiek, notiek uz labu neatkarīgi no apstākļiem, neatkarīgi no krustcelēm, kurās šajā brīdī esi nonācis. Tā ir izvēle, kuru tev vajadzēja izdarīt, bet neizdarīji; lēmumi, kurus tev bija jāpieņem, bet nepieņēmi.

Viss ir pārejošs

Nekas nav mūžīgs. Viss labais, sliktais, briesmīgais – viss ir pārejošs. Tāpēc esi gatavs pārmaiņām. Esi elastīgs kā ūdens strūkla, pieņemot un izdzīvojot katru likteņa pavērsienu.

Viss, kas tev vajadzīgs, jau ir tevī

Iepazīsti sevi, apsēdies un centies sevi saprast. Viss, kas tev vajadzīgs: tavi spēki, vīrišķība, līdzjūtība un mīlestība – tas viss tev jau ir.

Laicīgi jāsaprot, ko no tā ir sevī jāatrod un jāsniedz pasaulei.

Tu jau esi cilvēks, kāds vēlies būt

Dzīves galvenā jēga ir mainīties un lauzt sevi, bet tikai pēc paša izvēles.

Galvenais mērķis ir vienmēr būt mierā ar sevi, neraugoties uz to, ko esi izdarījis vai neesi izdarījis, esi pateicis vai neesi pateicis.

Izmaiņas sevī ir tevis paša izvēle. Taču tām nav jānotiek ar piespiešanos atbilst kaut kam. Patiesas transformācijas notiek tikai pēc sevis pieņemšanas.

Tavu pašpietiekamību nosaki tu un tikai tu

Ja tu vienmēr meklēsi atzinību un atbalstu no citiem, tu nekad nespēsi justies laimīgs.

Mēs visi esam dažādi un visu uztveram atšķirīgi, un tev ne vienmēr izdosies kontrolēt to, ko par tevi domā citi cilvēki. Tāpēc pārstāj izdabāt citiem un pamēģini izpatikt pats sev.

Kad rodas grūtības, pacenties paskatīties uz tām no cita rakursa

Nemiers, iekšēja cīņa, vainas apziņa, skumjas un nožēla parādās, kad cilvēks pārstāj dzīvot tagadnē.

Tikai dzīvojot tagadnē, var saprast, cik nenozīmīgas ir likstas, ja salīdzina ar visas dzīves ilgumu. Bet tas mūs aizved pie nākamā punkta…

Dzīvo tagadnē

Nerocies pagātnē un nesapņo par nākotni. Atrodi savu aizraušanos un nododies tai. Nākamais dzīves mirklis nepavisam nav svarīgāks par esošo. Neatliec uz rītdienu to, ko vari izdarīt šodien.

Saproti, ka visi iepriekšējie notikumi tev tika doti, lai smeltos pieredzi un gudrību. Tāpēc pieņem tos, atlaid tos un cieni visu, kas tev ir tieši tagad.

Atlaid savas bailes

Visumā ir tikai divas patiesības: pirmā – Mīlestība, bet otrā – Bailes.

Lai dzīvotu tīras un patiesas mīlestības stāvoklī, lai iepazītu esamības būtību un dzīvi kā tādu, nepieciešams atbrīvoties no bailēm.

“Bailes pieklauvēja, Mīlestība atbildēja, bet aiz durvīm neviena nebija,” (autors nezināms).

Pārstāj censties visu kontrolēt

Ir kļūdaini uzskatīt, ka tu kontrolē visu, kas var ar tevi var notikt, un visu, pie kā var novest katrs tavs lēmums.

Mēs nevaram prognozēt nākotni, mēs nespējam iepriekš uzminēt katra pieņemtā lēmuma sekas, tāpēc mums jāiemācās mīlēt bez pieķeršanās, dzīvot bez gaidām un pieņemt bez nosodījuma.

Atceries savas saknes

Ja tu zini, no kā viss sākās, tev ir vieglāk saprast, uz ko viss ved. Mūsu apziņa ir bezgalīga, un, līdzko tu to sapratīsi, uzzināsi, ka katrs no mums ir enerģija.

Enerģija, dvēsele, apziņa, kas pastāvīgi evolucionē, mācās un attīstās. Katra iemiesošanās sniedz savu mācību, jaunu pieredzi. Mēs arī esam enerģija – ar to viss sākas un viss beidzas.

Mācies pieņemt ar tevi notiekošo, nevis cīnies pret to

Noskaņojoties uz pieņemšanu (visa: gan labā, gan sliktā), tu pārstāsi censties visu kontrolēt. Atlaid savas bailes un gaidas, un varēsi izbaudīt tagadni.

Uzplaukums nav iespējams bez pieņemšanas. Tā arī ir īstā lūgšana: nevis prasīt, ko gribi, bet mācīties atpazīt, pieņemt un atdot simtkārtīgi tev dotos dzīves labumus.

Tas arī ir nebeidzamais mīlestības cikls.

Tu nekad neesi viens

Saistītie raksti

Runā, ka Alberts Einšteins ticēja alternatīvās paralēlās realitātes eksistencei, kaut arī tā nav redzama ar aci vai izmērāma ar kādām ierīcēm. Fizioloģiski acs spēj uztvert tikai 3D spektru ar ierobežotu krāsu gammu. Nav vērts ticēt tikai tam, ko zini.

Aiz mūsu vieliskā ķermeņa slēpjas enerģija. Laiku pa laikam mēs spējam sajust neizmērāmu enerģiju, taču visbiežāk mēs izjūtam kādas nemanāmas svārstības. Mēs nekad neesam vieni. Mēs esam kopā ar neredzamo, un, ja tu vēlies kādu izsaukt, tad, tici, rezultāti spēs tevi pārsteigs.

Avots: “cluber.com.ua”

LA.lv