Mobilā versija
+9.8°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
28. jūlijs, 2014
Drukāt

12. Saeimas vēlēšanas: Reģionu apvienībai pievienojas partija “Par prezidentālu republiku”

Foto: LETAFoto: LETA

Turpinot spēku konsolidāciju, pirmdien starp Latvijas Reģionu apvienību (LRA) un partiju “Par prezidentālu republiku” (PPP) parakstīts sadarbības līgums par kopīgu startu 12. Saeimas vēlēšanās, informē LRA.

Sadarbības līgums definē abu politisko organizāciju kopējos mērķus un politiskās darbības uzdevumus, kā arī nosaka sadarbības principus un sadarbības noteikumus.

LRA un PPP kopējie mērķi ir sabalansēta Latvijas novadu un reģionu attīstība un iedzīvotāju piesaistes reģioniem stiprināšana, nodarbinātības veicināšana, nacionālās ekonomikas attīstība un stiprināšana, valsts pārvaldes modeļa pilnveide, visas tautas vēlēta prezidenta institūcijas izveide un citi.

LRA atgādina, ka šā gada 25. jūlijā parakstīts sadarbības līgums starp LRA un Latvijas Atdzimšanas partiju. Savukārt pirms tam – 16. jūlijā – parakstīts sadarbības līgums starp LRA un Latvijas Sociāldemokrātisko strādnieku partiju

Jau ziņots, ka 27. jūnijā notikušajā LRA biedru pilnsapulcē pieņemts lēmums, ka LRA premjera kandidāts 12. Saeimas vēlēšanās būs apvienības valdes priekšsēdētājs Mārtiņš Bondars. Tāpat nolemts, ka apvienībā uzņems arī Kaspara Upaciera pārstāvēto partiju Ikšķiles novada “Apvienība iedzīvotāji”.

Pievienot komentāru

Neglabāt vecmāmiņu uz klavierēm un nevilkt pirkstā...Īsa pamācība kremēšanāKatoļu baznīca nav pret kremāciju, taču uzstāj uz pīšļu glabāšanu cieņpilnā veidā – tāda ir aktualizēto norāžu būtība Vatikāna izdotajā dokumentā par kristīgo apbedīšanu un pelnu uzglabāšanu kremēšanas gadījumā.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+