×
Mobilā versija
Brīdinājums +7.7°C
Vēsma, Fanija
Ceturtdiena, 19. aprīlis, 2018
4. decembris, 2015
Drukāt

12 skaistumkopšanas viltības, kuras palīdzēs būt neatvairāmai

1. 1. Aromātam ir jābūt noturīgam.

1no2
Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Gribiet, lai jūsu mīļāko smaržu aromāts pavadītu jūs visu dienu? Ieziediet ķermeni ar mitrinošu krēmu bez smaržas, dažas minūtes nogaidiet un tad uzsmidziniet smaržas. Smaržas,kas uzpūstas uz sausas ādas izvējo daudz ātrāk, jo tajās ir spirts, bet mitrinošais krēms it kā ”pievelk” aromātu, kas ļauj tam noturēties daudz ilgāk.

2. Skaists lūpu spīdums bez ķepīguma.

Lai jūsu lūpu spīdums nesalipinātu jūsu lūpas, no sākuma klājiet nelielu daudzumu sava iecienītā lūpu spīduma augšlūpas un apakšlūpas centrālajā daļā. Tad ar vidējā pirksta spilventiņu, vieglām pliķējošām kustībām izsmērējiet lūpu spīdumu pa visām lūpām. Jūsu lūpas izskatīsies dabīgi un valdzinoši. Atcerieties, ka pienācīga lūpu kopšana ir to skaistuma ķīla.

3. Skropstu ieveidošana.

Tās meitenes, kuras katru rītu lieto skropstu atliekšanas rīku zin, ka jau dienas otrajā pusē skropstas ieņem savu ierasto formu. Lai jūsu skropstas ilgāk saglabātu ieveidotu skropstu efektu, iesakām jums pirms skropstu atliekšanas, skropstu atliecēju uzkarsēt ar matu fēna karsto gaisu.
Skropstas atliekt būs vieglāk un efekts būs daudz noturīgāks.

4. Viegli iesauļota sejas āda.

Lai iegūtu viegla iedeguma efektu, nebūt nevajag noklāt visu sejas ādu ar pašiedeguma krēmu, jūs tikai iegūsiet ”skursteņslauķa sejas” efektu. Izmantojiet spretju. Uzsmidziniet līdzekli uz sūkļa un ar vieglām kustībām, viegli pieskaroties, uzklājiet līdzekli uz deniņiem, vaigu kauliem- uz visām tām vietām, kuras saulīte jums ”nobučo” pirmās.

5. Perfekti gludas kājas.

Pēc kāju skūšanas āda jums liekās kā eža kažociņš? Tas tāpēc, ka jūs pārāk ilgi turiet kājas ūdenī. Lai mīkstinātu matiņus, pilnīgi pietiek tos paturēt ūdenī 3 minūtes. Ja jūs turiet kājas ūdenī ilgāk, tad jūsu āda uzbriest, kas traucē pilnībā noskūt visus matiņus.

  1. 1. Aromātam ir jābūt noturīgam.
  2. 6. Saglabā ādu jaunu.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+