×
Mobilā versija
Brīdinājums +11.9°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
2. septembris, 2015
Drukāt

No vecmāmiņas dzīvesgudrības: 12 attiecību padomi, kas joprojām darbojas (4)

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Sarunās ar vecmāmiņu esmu iemācījusies, ka vecākās paaudzes cilvēki bieži vien gatavi dalīties savā dzīves pieredzē un atziņās – atliek tikai viņos klausīties. Tādēļ es nolēmu iet pēc padoma pie kāda viedāka, pieredzējušāka cilvēka – savas 85 gadus vecās vecmāmiņas Kitijas.

1. Meklē atsaucīgu cilvēku.

Pirmajos randiņos mēs parasti vairāk uzmanības pievēršam tam, kā cilvēks ģērbies, par ko viņš strādā… Tas, protams, ir svarīgi, taču tas, kā viņš/viņa sarunājas ar oficiantu restorānā, var pateikt par viņu vēl vairāk. Vēro, vai cilvēks ir atsaucīgs.

2. Ja tu nodarbojies ar to, kas tev patīk, tev ir lielākas iespējas atrast cilvēku ar līdzīgām interesēm. 

Iepazīties ar cilvēkiem nav nemaz tik viegli. Mana vecmāmiņa pirmo reizi satika savu nākamo vīru universitātes ballītē. Kad es viņai jautāju, kā man ar kādu iepazīties, viņa teica – lai es vispirms parūpējos par sevi. Neskrieniet pa visu pasauli, meklējot sev otro pusīti, bet labāk atrodiet sev darbu vai hobiju, kas jūs interesē, un, pateicoties tam, atradīsiet jaunas iepazīšanās.

Vecmāmiņa neiesaka iepazīties bārā: “Man liekas, ka nav prātīgi meklēt sev pāri krogā. Un vispār – ir liela iespējamība tur satikt tādu cilvēku, kuru negribētos satikt.”

3. Uz randiņu jāaicina vīrietim, taču sieviete flirtrējot var viņu uz to pamudināt.

Vecmāmiņa atklāja – ja viņai kāds kavalieris iepaticies, viņa centusies viņam bieži “pagadīties ceļā” un vairāk aprunāties. Un, protams, –  vairāk smaidīt.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. ka LA pārpublicē rakstus no portāliem, kas beidzas ar ru.

  2. literārā korektore Atbildēt

    Raksteļa autore varēja jau nu gan izdomāt kādu ticamāku vārdu “vecmāmiņai” : DDD 20.gs. sākumā Latvijā meitenes neviens par Kitijām nesauca, par Minnām, Ernām un Alvīnēm gan…

  3. Reizēm brīnos. Vai tiešām šādam rakstam neatrodas neviena paša mūsu omītes fotogrāfija..
    Kāda nozime šīm importa bildēm, kura neviena mums nesaistās ar mūsu omīti. Tad labāk ielikt neitrālu bildi, kurā nav attēlota sieviete, bet kas cits.

Draugiem Facebook Twitter Google+