×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.6°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
8. augusts, 2013
Drukāt

“Snoro lizingas” akcijas iegādājušies igauņi un lietuvieši (5)

"Snoras Banka"

"Snoras Bankas" logo.

Viļņa, 8.aug., LETA. Bankrotējušās Lietuvas “Snoras” bankas meitasuzņēmuma – līzinga un patēriņa kredītu kompānijas “Snoro lizingas” – akcijas iegādājusies Igaunijas banka LHV un tā partnere – investīciju kompānija RAZFin, ko kontrolē tirdzniecības tīkla “Senukai” īpašnieku Rakausku ģimene un kompānija “Žabolis Partners”.

Saskaņā ar 17.maijā parakstītu līgumu, kura vērtība ir 74 miljoni litu (15 miljoni latu), 51% “Snoro lizingas” akciju piederēs igauņiem – bankai LHV.

Kā apliecinājis Bankas “Snoras” bankrota administrators Neils Kūpers, trešdien darījums sekmīgi pabeigts, vēsta portāls “Delfi.lt”. Pēc viņa teiktā, kompānijai izdevies atrast uzticamu investoru, kas nodrošinās sekmīgu turpmāko uzņēmuma darbību.

Jaunie akcionāri gatavojas ne vien investēt līzinga pakalpojumu attīstībā Lietuvā, bet arī piedāvāt kompānijas klientiem jaunus finanšu pakalpojumus.

Saskaņā ar jauno īpašnieku sniegto informāciju pērn “Snoro lizingas” tīrā neauditētā peļņa bija 4,3 miljoni litu – 35 reizes vairāk nekā gadu pirms tam. Kompānijas patēriņa kredītu portfelis 2012.gada beigās bija 18,3 miljoni litu un līzinga pakalpojumu portfelis – 37 miljoni litu.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+