Mobilā versija
Brīdinājums +0.2°C
Antonija, Anta, Dzirkstīte
Trešdiena, 7. decembris, 2016
5. oktobris, 2016
Drukāt

“Vertu” – 13 000 eiro par viedtālruni

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Bagātniekiem domāto viedtālruņu ražotājs “Vertu” radījis kārtējo dārgo spēļmantiņu “Signature Touch Carbon Sport”. Tālrunis ietērpts oranžā teļa ādā, kam ir titāna ielaidumi, oglekļa šķiedras SIM un “microSD” kartes nosedzošas durtiņas. Bet 5,2 collu ekrānu, kam ir 1080 pikseļu izšķirtspēja, klāj 130 karātu safīra aizsargstikls. Protams, neiztiek arī bez jaudīgas 21 megapikseļu kameras, ar kuru var uzņemt arī 4K izšķirtspējas video. Bet mūzikas cienītāji novērtēs “Dolby Digital Plus” virtuālo skaņas uzlabošanu. Tālrunis ieguvis paredzamu 4 GB RAM un 64 GB iebūvēto atmiņu. Jaunais “Vertu” iegādājams Latvijā par “nieka” 13 000 eiro.

Pievienot komentāru

Revolūcija, kas nes attīstību un briesmasTāpat kā cunami vilni, cilvēki digitālās tehnoloģijas sākumā vilni apbrīno, neapzinoties tā spēku un ātrumu
Vietnes "nozagts.com" un "Toma joki" nonākušas arī Drošības policijas redzeslokāSavstarpēji saistītās interneta vietnes "nozagts.com" un "ukradeno.com", kā arī viena no populārākajām sociālā tīkla "Facebook" lapām latviešu valodā "Toma joki" ir Drošības policijas redzeslokā, tomēr dienesta pārstāvji nekomentē šo interneta resursu saistību ar personām, kas saņem Krievijas finansējumu un izplata Krievijas ideoloģisko propagandu.
FOTO: Divi BMW "nesadala" Marijas ielu; viens ietriecas graustā (2)Pēc divu "BMW" automašīnu sadursmes Elizabetes un Marijas ielas krustojumā šovakar, viena no tām ietriecās Marijas ielas graustā.
Draugiem Facebook Twitter Google+