×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.1°C
Leontīne, Lonija, Ligija, Leokādija
Trešdiena, 23. maijs, 2018
19. decembris, 2016
Drukāt

13 izplatītas ģērbšanās kļūdas, kas ļoti bojā izskatu. Apskati un nekļūdies! (9)

1

Saprotama ir ikvienas sievietes vēlme izskatīties stilīgi un moderni, bet dažas dāmas, vēloties izpatikt mainīgajai modei, pamanās izskatīties visnotaļ neveikli. Esam izveidojuši vairākus piemērus tam, no kā censties izvairīties, kombinējot dažādus apģērba un aksesuāru stilus.

Sporta tērps

Nosaukums runā pats par sevi. Šis apģērbs paredzēts sporta nodarbībām, nevis pastaigām pa pilsētu.

Nepiemērota veļa
2
Miesā iespiedušās krūštura lencītes, pārāk cieši savilkta josta un visu apskatei izlikti stringi bojā skatu visur un vienmēr

Grims un manikīrs
3
Spilgts vakara grims un pārāk spilgti izkrāsoti nagi ir piemēroti īpaši svinīgiem pasākumiem. Ja dāma tādā izskatā dodas uz tirgu (kur īpaši bieži var ko tādu redzēt), tas izskatās vienkārši smieklīgi.

Pievienot komentāru

Komentāri (9)

 1. Man vienīgais no saraksta nepatīk pārāk redzamas biksītes. Nekas citsani netraucē.
  Kāpēc lai būtu tirgus domāts manikīrs??? Pēc darba nevar ātri ieskriet un paņemt kartupeļus???
  Krāsainuw apģērbus redzēt ir jauki, priecīgi.

  Par gaumi nestrīdas.

 2. Tad nevar izskriet caur tirgu tā starp citu, vajag speciālas turgus drēbes un manikīru?!

 3. Nav jabut biezam makam vai perfektam augumam, lai izskatitos labi. Kad gerbies, cieni sevi.
  Uz sis pasaules nav perfektu cilveku, bet jebkurs var sevi ieterpt un atrast sev piemerotu un atbilstosu apgerbu.

 4. Neviens nav perfekts, bet ir japielagojas savam aprisem un iespejam.
  Jarespekte sevi, nesejot apgerbu – tas ir ka tu sevi prezente.

 5. jā, man ir ieteikums – jaunām sievietēm ar DAUDZĀM riepām nebūtu ieteicams vilkt vasarās krekliņus, kas ir apspīlēti un uzlien uz kādas no riepām. vēl – būtu vēlams kritiski izvērtēt savus ceļus un vai tos VAR rādīt, velkot ļoti īsus svārkus (var taču uzvilkt tādus, kas piesedz nemsukos ceļus).

  • Ir nesmuki tā izteikties! Jā, tas varbūt nav skaisti, taču katra sieviete , lai arī kāda viņa būtu ir skaista . Tieši neglīti ceļi, riepiņa , strijas un visvisāda cita veida ķermeņa nepilnības ir jāpieņem , jo visi cilvēki, lai kā censtos , nevar iegūt skaistu ,,pludmales augumu” .
   Šādiem cilvēkiem , kā Tu , būtu jānokaunās, jo cilvēka izskats nav tas , kas visu sabojā . Visu sabojā Tava tipa cilvēku stereotipi . Patiesībā, 100% varu dot par to, ka pats neesi perfekts…

   • kāpēc nesmuki? viss raksts par to, ko un kā nevajag vilkt, es tikai papildināju! un nav jau runa par to, cik skaists vai neskaists “pludmales augums”, bet gan par to, kā izvairīties no izskata bojāšanas. ir daudzi, kas tiešām nepamana to un ļoti brīnās, kad to pasaka un ir arī pateicīgi.

    • Ja gribi pludmales augumu, domā, ko ēd un pakusties. Tik vienkārši. Būšana resnam vairs nav attaisnojama – tas vienkārši ir slinkums un sevis nīšana. Pati svēru 78 kg 2016 gada janvārī, tagad sveru 65 kg un esmu pilnībā apmierināta. Jo vizuālā atšķirība ir milzīga. Tāpēc nav ko činkstēt, ir vienkārši jādara.

  • Piekrītu. Ja cilvēks izvēlēsies piemērotu apģērbu, kas aizsedz un neparāda riepas, strijas, celulītu, nesmukus ceļus utt…tikai noslēps to, tad apkārtējie nemaz nezinās par šīm auguma nepilnībām. Pareizi izvēlēts apģērbs var apkārtējiem tevi padarīt par vēl pievilcīgāku, kā netālu ejošu meiteni ar modeles augumu. 🙂 nu nav taču visiem jāparāda: re, man ir celulīts, riepas vai strijas!

Draugiem Facebook Twitter Google+