Kokteilis
Mīli

13 skarbi, bet patiesi iemesli, kāpēc vīrieši atgriežas pie bijušajām mīļotajām 0

Foto – Shutterstock

Mēdz būt, ka daudzi vīrieši pēc šķiršanās cenšas atgriezties pie savas iemīļotās, pat tad, ja tas nenotiek uzreiz. Un, godīgi sakot, iemesli, kāpēc viņi tā dara, nav paši cēlākie.

1. Labs sekss
Vairākums vīriešu nevēlas atteikties no laba seksa, un, ja attiecības nav izveidojušās, viņi centīsies saglabāt vismaz seksu. Tad viņi sāk pielabināties: “Esmu pēc tevis noilgojies, taču pagaidām neesmu gatavs uz kaut ko vairāk”. Gandrīz nekļūdīgi: viņš ilgojas nevis pēc tevis, bet pēc seksa ar tevi. Tas, protams, ir glaimojoši, taču tam nav nākotnes.

2. Viņš ir kļuvis mazāk pievilcīgs un zaudējis savu augstprātību
Iespējams, viņš izplūdis miesās vai kļuvis par plikpaurains. Varbūt viņš zaudējis daudzus draugus, kuri agrāk stiprināja viņa ego, un daudzas potenciālās mīļākās, kuras atradušas sev izdevīgāku partiju. Bet tu – tieši otrādi – esi kļuvusi pievilcīga un tev ir bariņš pielūdzēju. Un tad daudzi vīrieši vēlēsies dabūt tevi atpakaļ, lai atgūtu arī sev kaut kādu uzmanību.

3. Viņš domāja, ka tu esi neveiksminiece, bet tagad tu gūsti panākumus
Viņš pameta tevi, jo domāja, ka tu neesi pelnījusi viņa laiku. Iespējams, viņam bija pat kauns par tevi citu priekšā. Bet tagad viņš pamanījis, ka tu esi guvusi panākumus, atcerējies, kā tu viņu mīlēji, un nolēmis, ka viss nav tik slikti.

4. Tu viņam biji rezerves variants, bet jaunā draudzene viņu pameta
Pats izplatītākais iemesls, kāpēc vīrieši krāpj sievietes. Viņi mētājas starp vairākiem variantiem, bet galu galā paliek bešā. Viņi atnāk pie tevis ar vārdiem: “Man bija sarežģīts periods” vai “Es nenovērtēju to, kas man bija”. Neuzķeries uz tā.

5. Tu labi pelni, bet viņam ir krīze
Viņš varēja tevi pamest tāpēc, ka tu pelnīji ne tik daudz, kā viņam gribētos. Bet pēc šķiršanās viņš pats pazaudēja darbu, un tagad tava alga šķiet ne tik maza salīdzinājumā ar viņa naudas deficītu. Tipisks sievietes maciņa mednieks.

6. Viņš grib tevi kontrolēt
Ja viņš atgriežas tieši tad, kad tu esi sākusi viņu aizmirst, tas nozīmē, ka viņš vienkārši negrib izlaist tevi no savas kontroles. Viņš nedod neko vairāk, bet aktīvi traucē tev dzīvot savu dzīvi. Tā nav mīlestība.

7. Viņš negrib sākt visu no sākuma, bet sapratis to pārāk vēlu
Vīriešiem ļoti grūti ir sākt tikties ar jaunām draudzenēm. Sākumā viņiem šķiet, ka kaimiņu pagalmā “zāle ir zaļāka”, taču pēc šķiršanās viņi saprot, cik daudz spēka veltīts bijušajām attiecībām, un nevēlas atkal tērēt tik daudz enerģijas jaunam, nepazīstamam cilvēkam.

8. Tu esi kļuvusi apburošāka
Iespējams, pēc šķiršanās tu esi zaudējusi liekos kilogramus. Vai vienkārši pievērsusies sev, nomainījusi stilu, kļuvusi pārliecināta. Tad bijušais noteikti gribēs iepazīt “jauno tevi”. Taču tā ir tikai virspusēja, fiziska vēlēšanās.

9. Viņš skumst pēc visa labā, kas bijis starp jums
Viņam šķita, ka ir noilgojies pēc vecpuiša dzīves, bet patiesībā atkal kļūstot vientuļš, viņš saprot, ko ir zaudējis, un cik labi bija ar tevi kopā.

10. Tu esi kļuvusi nepieejama
Cik bieži mēs runājam, ka vīriešiem kā medniekiem patīk pakaļdzīšanās garša. Kad jūs bijāt kopā, tu biji pilnīgi viņa rīcībā. Bet tagad tu esi nepieejama, un viņam tas ir jauns izaicinājums.

11. Viņš patiešām ir mainījies
Šis ir pats retākais iemesls no visiem, taču tomēr notiek, ja vīrietis patiešām vēlas mainīties.

Saistītie raksti

12. Viņš vēlas glaimot sev
Viņš grib pierādīt sev, ka var tevi atgūt, ja vēlas. Viņš vēlas glaimot sev, ka tu nekādi nevari viņu aizmirst un esi gatava pieņemt atpakaļ, neraugoties ne uz ko. Nežēlīgi, bet tā notiek.

13. Viņš nožēlo savu uzvedību pret tevi
Vīrieši biezi neapzinās, cik slikti ir izturējušies pret sievieti, kamēr viņa aiziet. Un tad viņus pārņem nožēla. Bet atkalapvienošanās pēc tādas izturēšanās tik un tā ne pie kā nenovedīs. Sākumā viņš var būt labiņš, bet pēc tam, kad atkal pieradīs, atkal sāks uzvesties kā iepriekš.

Avots: “tayni-mirozdaniya.ru”

LA.lv