×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.4°C
Aleksis, Alekss, Aleksejs
Otrdiena, 17. jūlijs, 2018
9. septembris, 2017
Drukāt

13 skarbi, bet patiesi iemesli, kāpēc vīrieši atgriežas pie bijušajām mīļotajām

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Mēdz būt, ka daudzi vīrieši pēc šķiršanās cenšas atgriezties pie savas iemīļotās, pat tad, ja tas nenotiek uzreiz. Un, godīgi sakot, iemesli, kāpēc viņi tā dara, nav paši cēlākie.

1. Labs sekss
Vairākums vīriešu nevēlas atteikties no laba seksa, un, ja attiecības nav izveidojušās, viņi centīsies saglabāt vismaz seksu. Tad viņi sāk pielabināties: “Esmu pēc tevis noilgojies, taču pagaidām neesmu gatavs uz kaut ko vairāk”. Gandrīz nekļūdīgi: viņš ilgojas nevis pēc tevis, bet pēc seksa ar tevi. Tas, protams, ir glaimojoši, taču tam nav nākotnes.

2. Viņš ir kļuvis mazāk pievilcīgs un zaudējis savu augstprātību
Iespējams, viņš izplūdis miesās vai kļuvis par plikpaurains. Varbūt viņš zaudējis daudzus draugus, kuri agrāk stiprināja viņa ego, un daudzas potenciālās mīļākās, kuras atradušas sev izdevīgāku partiju. Bet tu – tieši otrādi – esi kļuvusi pievilcīga un tev ir bariņš pielūdzēju. Un tad daudzi vīrieši vēlēsies dabūt tevi atpakaļ, lai atgūtu arī sev kaut kādu uzmanību.

3. Viņš domāja, ka tu esi neveiksminiece, bet tagad tu gūsti panākumus
Viņš pameta tevi, jo domāja, ka tu neesi pelnījusi viņa laiku. Iespējams, viņam bija pat kauns par tevi citu priekšā. Bet tagad viņš pamanījis, ka tu esi guvusi panākumus, atcerējies, kā tu viņu mīlēji, un nolēmis, ka viss nav tik slikti.

4. Tu viņam biji rezerves variants, bet jaunā draudzene viņu pameta
Pats izplatītākais iemesls, kāpēc vīrieši krāpj sievietes. Viņi mētājas starp vairākiem variantiem, bet galu galā paliek bešā. Viņi atnāk pie tevis ar vārdiem: “Man bija sarežģīts periods” vai “Es nenovērtēju to, kas man bija”. Neuzķeries uz tā.

5. Tu labi pelni, bet viņam ir krīze
Viņš varēja tevi pamest tāpēc, ka tu pelnīji ne tik daudz, kā viņam gribētos. Bet pēc šķiršanās viņš pats pazaudēja darbu, un tagad tava alga šķiet ne tik maza salīdzinājumā ar viņa naudas deficītu. Tipisks sievietes maciņa mednieks.

6. Viņš grib tevi kontrolēt
Ja viņš atgriežas tieši tad, kad tu esi sākusi viņu aizmirst, tas nozīmē, ka viņš vienkārši negrib izlaist tevi no savas kontroles. Viņš nedod neko vairāk, bet aktīvi traucē tev dzīvot savu dzīvi. Tā nav mīlestība.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+