Ekonomika
Darbs un nauda

14 darba devēji piedāvā darbu aizbraucējiem0


Lidosta “Rīga”.
Lidosta “Rīga”.
Publicitātes foto

7. novembrī plkst. 19.30 pēc Latvijas laika jau trešo reizi norisināsies Tiešsaistes karjeras diena, ko rīko “Tele2” iniciētā sociālā kustība “Latvija strādā”.

Tās ietvaros 14 dažādi darba devēji Facebook tiešraidē stāstīs par sevi un to aktuālajām darba iespējām Latvijā, kā arī uz jautājumiem.

Esošais formāts īpaši veidots, lai nodrošinātu dialogu ar tiem latviešiem, kas šobrīd dzīvo ārpus Latvijas, bet vēlētos atgriezties.

Darba devēju prezentācijām tiešraidē varēs sekot līdzi kustības “Latvija strādā” Facebook lapā.

Šoreiz tiešsaistes karjeras diena norisināsies tieši pirms novembra valsts svētkiem, kad Latvijā vērojams lielāks pieplūdums ar ārzemēs dzīvojošajiem latviešiem, lai intereses gadījumā aizbraucējiem būtu iespēja uzreiz norunāt klātienes interviju, norāda rīkotāji.

Uz šādu soli aizbraucējus aicinās 14 dažādi darba devēji, pārstāvot gan privāto, gan publisko sektoru. Starp dalībniekiem ir Latvijā tādi labi zināmi uzņēmumi kā AirBaltic, Citadele banka, Swedbank, Tele2, Evolution Gaming.

Pārstāvētie darba devēji piedāvās vakances visdažādākajās jomās, sākot ar klientu konsultantu pozīcijām, kā arī vakancēm noliktavas darbiniekiem un ražošanas operatoriem rūpnīcā līdz pat projektu vadītāju, arhitektu un programmētāju pozīcijām.

Šoreiz vairāk par darba iespējām reģionos pastāstīs lauksaimniecības pakalpojumu kooperatīvā sabiedrība LATRAPS un Valmieras stikla šķiedra pārstāvji. Savukārt publisko sektoru pārstāvēs Valsts nekustamie īpašumi un Nacionālie bruņotie spēki.

Tiešsaistes karjeras diena šādā formātā tiek rīkota jau trešo reizi. Iepriekš tā raisīja lielu interesi gan ārzemēs dzīvojošo, gan vietējo skatītāju vidū.

Pavasarī tiešraidei pieslēdzās vairāk nekā 8000 interesentu no Latvijas, Lielbritānijas, Vācijas, Norvēģijas, Zviedrijas, Nīderlandes un citām valstīm. Tas ir divas reizes vairāk kā pirmajā tiešsaistes karjeras dienā.

Sociālā kustība “Latvija strādā” ir Tele2 iniciatīva, kura aicina Latvijas darba devējus aktīvi iesaistīties remigrācijas veicināšanā. Katrs darba devējs, kas iesaistās kustībā, publiski apņemas panākt vismaz viena aizbraukušā atgriešanos.

Kustības mērķis ir ilgtermiņā Latvijā atgriezt vismaz 1000 darbinieku

no vairāk nekā 170 000 Latvijas valstspiederīgo, kuri šobrīd strādā vai mācās ārzemēs. Šobrīd kustībā ir iesaistījušies jau 108 darba devēji no privātā un valsts sektora.

LA.lv
LE
LETA
Ekonomika
Abonēšanas kampaņas pirmajā mēnesī audzis abonēto preses izdevumu skaits
16 stundas
LE
LETA
Ekonomika
VID varēs mazināt uzņēmēju risku tikt iesaistītiem krāpnieciskajos darījumos
16 stundas
IB
Indulis Burka
Ekonomika
Ieslēdzam apgaismojumu un ietaupām. Kā tas iespējams? 1
16 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

VS
Viesturs Sprūde
Latvijā
Krievijas dezinformācijas apskats: Somiju mēģina “pievienot” Krievijai 1
4 stundas
LL
LETA, LA.lv
Latvijā
“Sabiedrību nosauca par aitām….” Kariņš sašutis par atsevišķu deputātu uzvedību Saeimas sēdē
3 stundas
LE
LETA/LA.LV
Sports
“Ventspils” Eiropas kausā turpina perfekti, nodrošinot vietu nākamajā kārtā
3 stundas
LA
LA.LV
Ekonomika
VIDEO. Ķīpsalā sāks būvēt Pīlēna projektēto multifunkcionālo ēku kompleksu olas formā
7 stundas
SK
Skaties.lv
Latvijā
VIDEO. Pusaudze izsauc uz mājām policiju, lai glābtos no dzērumā esošās mātes
3 stundas